Skocz do zawartości
arthi

DAP vs. FlashGet, a moze cos innego!

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie lepszy jest DAP, ladnie sie wylacza po sciagnieciu pliku, nie ma zandego okna ktore odlicza czas, latwy w konfiguracji, a jednoczesnie jest duzo opcji i jakby uzykuje lepsze transfery, a poza tym ma ladniejszy wyglad. Korzystalem z obydwu i satwiam na DAP. Ciekawi mnie, z jakich programow korzystacie, jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flshget wymiata dzięki ekploratorowi serwera (otwiera zawartość www po linkach, jakby to było FTP). Szkoda, że wszystkie download acceleratory nie integrują się tak ładnie z innymi przeglądarkami, jak z IE :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Flashget(wg mnie), jak kiedyś urzywałem DAP'a to czasami po wznowieniu ściągania okazywało się że pliki są uszkodzone( już po ściągnięciu), poza tym flashget to ogólnie inteligentniejszy program, potrafi ściągać nawet te zagmatfane linki w php i czy jakichś innych skryptach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś używałem DAP, ale po padzie dysku zainstalowałem flashgeta i chyba przy nim zostane (przyzwyczajenie)

 

ogólnie mało korzystam z tego typu programów (wszystko co sciagam idzie przez p2p), ale jak juz musze cos z jakiejs stronki czy ftp to uzywam flashgeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam DAPa, ale raz siedzialem na komputerze gdzie byl zainstalowany, a gdzie strasznie mnie wku***l!

Czasami masz link do pobrania pliku, przekazywany przez skrypt CGI i nie mozna czesto pobierac w takim przypadku za pomoca menedzerow sciagania.

Musialem sie duzo poszarpac, aby pobrac ten plik normalnie (windowsowo), a w GetRight'cie wystaczy przytrzymac SHIFT i kliknac na linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

getright ma najwiecej opcji co sobie cenie, ale niestety zbyt czesto sie wiesza :/ dap jest skromniejszy ale dziala. niekiedy mnie strasznie wkurza jak chce sciagac plik ktorego ja nie chce poprzez php czy cgi jak juz wspomnial 2002JSQ. dap ma takze powazna wade w postaci braku wyszukiwania mirrorow po rozpoczeciu sciagania. pare razy zdazalo mi sie juz ze po zmiania glownego linka do pliku sciaganie rozpoczynalo sie od nowa :/

flashget jest fajny tylko szkoda ze autorzy juz nad nim nie pracuja :( strasznie mnie wkurza przydzielanie do kategorii domyslnej a nie do tej ktora stworzylem. przez to musze kliknac 3 razy zamiast raz. w koncu powinien mi pomagac a nie przeszkadzac, taknie? troche te kulki dziwne, ale jest ok :D

-----

edit: eee sorki, jest opcja rozszerzenie->kategoria :oops:

 

edit2: opcja jest ale o dzialaniu moge tylko pomarzyc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz damndog, ale nie pamietam zeby mi kiedykolwiek sie GetRight "zawiesil", szczerze...

to fajnie masz bo ja mam juz tego dosyc ;( bo getright jest najbardziej funkcjonalny ze wszystkich programow tego typu. nawet zainstalowalem najnowsza wersje i nadal to samo. bo podobno wersja 5.01 miala poprawic problem ze stabilnoscia, ale na mojego kompa chyba nie ma rady ;)

teraz uzywam flashgeta ale nie dzialaja "zasady sciagania". ktos wie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja maiałem Flash Geta i po kilku dniach od instalacji przy włączeniu wyskakiwał komunikat że nie ma jakiegoś pliku .dll (kilka razy tak miałem. ) Teraz jak coś ściągam to tylko Kazaa.

a nie mozna bylo poszukac tego pliku na www.google.com i potem go skopiowac gdzie cza.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...