Skocz do zawartości
w1ck3d

Komputer do 2000zł max 2200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym abyście mi pomogli złożyć komputer w którym komplcie zawierałby również monitor ok. 22 albo i więcej.

Komputer głównie żeby w coś pograć ( głównie wow ), ale żebym nie musiał dokładać do niego od początku, a żebym mógł się cieszyć przez parę lat. 

 

Tak więc, potrzebuję komputera do max 2200zł ( im mniej tym lepiej ) z monitorem oraz jakąś klawiaturą.

Bardzo Was proszę o pomoc, bo akurat jeśli chodzi o składanie komputera to jestem zielony.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z klawiaturą bardzo chybiony. Kupując klawiaturę za 15 zł masz g... które rejestruje max 3 klawidsze jednocześnie, a i to nie wszytkie kombinacje, czyli absolutnie nie nadaje się ani do gier, ani do wygodnej pracy w bardziej skomplikowanych programach. w cenach 30-50 zł już można kupić porządne klawiatury, w których można używać praktycznie dowolnych kombinacji klawiszy.

http://www.delis-sklep.pl/pl_PL/p/Klawiatura-dla-graczy-Sharkoon-Tactix/738

Sam mam taką i nie ma żadnych problemów z zacinaniem się czy kombinacjami. Niebieskie klawisze można zmienić na zwykłe czarne, są zamienniki w komplecie.

Edytowane przez teraw
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/bX4bqG/

chcę kupić to co wyżej napisałem, pytanie tylko czy mógłbym w późniejszym czasie wymienić procka ?

muszę się zmieścić w 2000zł, niestety ani grosz więcej

 

potrzebuje odpowiedzi jak najprędzej :)

Edytowane przez w1ck3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może SSD? Od 200zł dostaniesz 60GB. Jeśli chciałbyś większy to mógłbyś np.  jakiś czas przeczekać na tym co teraz masz jeśli jest na Sata, a później kupić 120/128GB.

System działałby zauważalnie lepiej i brak tego denerwującego dźwięku pracy dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje wszystkim za pomoc, komp został zamówiony i czekam na przesyłkę, mam nadzieję że dojdzie do piątku bo w sobotę bądź niedzielę wyjeźdzam i wypadało by mieć komputer ze sobą za granicą ...

 

dziękuje jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mam problem.

Doszedł do mnie koputerek w stanie idealnym. Otóż mam problem gdyż podpinam stary monitor Samsung SyncMaster172t i wybija mi błąd na monitorze " Check Signal Cable " o ile sprawdzam wszystko i wszystko jest dobrze skręcone i podpięte tak nie wiem dlaczego ten monitor nie odpala.

Próbowałem podpiąć ów monitor do laptopa, i również wyskakuje to samo i nic nie mogę z tym zrobić.

Mógłby ktoś coś doradzić, pomóc ? Czy po prostu wywalić monitor i szukać czegoś innego ? 

 

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam kabla dsub - dsub, z przejściówką od karty graficznej bo innego nie mam, a do sklepu komputerowego mam 20km a samochód w naprawie... czytałem trochę po necie że te monitory po prostu są do du... i lubią z czasem po prostu przestać działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do du...

do du... to jest pomysł łączenia dwóch urządzeń z DVI za pomocą przewodu dsub, to tego z przejściówką z jednej strony ;)

Było zamówić kabel razem z kompem.

 

TV z hdmi + kabla hdmi nie masz, żeby sprawdzić czy wszystko działa jak należy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym sęk że nie mam... jakbym miał to bym sprawdzał...

tak mi doradzono bym kupił dsub-dsub i najwyżej z przejściówką będzie działać więc tak kupiłem... 


to kabel jaki kupić żeby to sprawdzić ? DVi - DSUB ? czy jeszcze jakiś inny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam problem, może Wy mi pomożecie go rozwiązać

 

mianowicie co bym nie robił, jest dobrze włączam czołgi ( WoT ) i po 10-15minutach gry, komputer się sam restartuje... nie wyskakuje żaden błąd, ani nic, po prostu czysty restart, wyłączyłem w ustawieniach " automatyczne uruchom ponownie " i myślałem że pomoże, ale to nie to. Sprawdzałem temp. na procku / karcie i na karcie jest max 54 stopnie, a na procku max 28, więc to też nie wina karty czy procesora, a więc gdzie może być problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

furmak przy 68stopniach wyłączył się komputer

 

mogę kogoś prosić o kontakt na gg ? 6119197

 

nie wydaje mi się jakoś by była to grafika ani procek, celowałbym raczej w zasilacz ale nie jestem pewien... 

 

 Dołączona grafika

 

tak wyglądają temperatury w stanie spoczynku

Edytowane przez w1ck3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...