Skocz do zawartości
Chcheckitout

Jaka obudowa po Zalman GS100SE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Chciałbym Was prosić o pomoc w sprawie zmiany owego Zalmana, Obudowę, którą posiadam oddaje bratu,który składa sobie  aktualnie komputer, 

 

Zacznijmy od tego co mi nie pasuję w Zalmanie

- wszechobecne tworzywo sztuczne (w moim odczuciu plastik)

- brak filtrów przy wentylatorach 

- brak usb 3.0 na front panelu 

- brak regulacji obrotów wentylatorów (choć nie jest to jakiś problem)

- mówiąc krótko strasznie mi się znudziła

 

Od nowej oczekuję

- oczywiście niwelujemy to co w Zalmanie mi się nie podoba (w większości przypadków, bo domyślam się, że ideał w tej cenie nie istnieje) 

- najlepiej jakby była lepiej wykonana (aluminium ?)

- bez większych wyskoków wizualnych - w miarę prosta, elegancka (czarna), okno nie ma znaczenia, wielkość porównywalna, bądź ciut mniejsza 

- cena plus minus 500 zł (jak będzie 560 zł to nie stanowi to problemu)

- szeroka na tyle żebym nie miał problemów z założeniem w miarę masywnego chłodzenia na procesorze (aktualnie Mugen 2, lecz się to zmieni)

- no i sedno sprawy na koniec CICHA (wygłuszona) i zarazem w miarę wydajna

 

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa ma 2 wentylatory w zestawie i średnio 5oC więcej w stresie niż w przewiewnych i cieniutkich obudowach (jak moja obecna). Do tego jest cicha - wszystkie nieużywane wloty są zatkane, maty i gąbki wygłuszające. 

 

ewentualnie bitfenix ghost

http://www.morele.net/obudowa-bitfenix-obudowa-atx-ghost-bez-zasilacza-usb-3-0-wyciszona-bitfenix-gebf-064-545404

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...