Skocz do zawartości
mala1521

Problem z wyłączaniem monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż po zakupie nowego dysku twardego http://www.x-kom.pl/p/60928-dysk-twardy-sata-iii-wd-500gb-7200obr-16mb-blue.html , włączyłam komputer, ale monitor włączył się po czym wyłączył, podłączyłam inny monitor żeby sprawdzić i tamten pokazywał brak sygnału. Podłączam dobrze monitory. Dysk raczej też. Dwa kable na jednym pisze SATA. I już nie wiem co mogłam zrobić źle. Czy macie jakieś pomysły? 

Komputer:

Nividia GeForce GTX650 

Dysk twardy: WD5000AAKX

Zasilacz: akyga AKB1-600

jakby coś jeszcze było potrzebne to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się ekran początkowy? cokolwiek? komputer wydaje jakieś dźwięki i czy wentylatory z procesora i karty graficznej się kręcą?

 

Sprawdź czy podczas montażu nie poluzowała się jakaś wtyczka, komputer bardzo był zakurzony? jak tak to poodkurzać i potem posprawdzałbym połączenia karty, RAM i wtyczki z zasilania wszystkiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się ekran początkowy? cokolwiek? komputer wydaje jakieś dźwięki i czy wentylatory z procesora i karty graficznej się kręcą?

 

Sprawdź czy podczas montażu nie poluzowała się jakaś wtyczka, komputer bardzo był zakurzony? jak tak to poodkurzać i potem posprawdzałbym połączenia karty, RAM i wtyczki z zasilania wszystkiego. 

nie, od razu "brak sygnału", a taki stary monitor CRT się wyłączał, wentylatory działają, zakurzony był, 

"Nie podłączyłaś przypadkiem monitora pod kartę zintegrowaną na płycie głównej?" podłączam do gniazda VGA tego co zawsze podłączałam gdy działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...