Skocz do zawartości
Finger

DayZ - temat główny

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Ten wykres mowi wszystko o tej grze. Dodajcie sobie jeszcze do tego ponad milion sprzedanych kopii i mimo tego leci na leb i glowe w dol.

 

http://steamgraph.net/index.php?action=graph&appid=221100&from=1387455730

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz? Gra wyszła w wersji Alpha jako "Wczesny dostęp". Czasem mija nawet 5 lat zanim gra przejdzie z Alfy w pełny produkt a kolega zakładający ten temat już oczekuje cudu miesiąc po zakupie... Early Acces DayZ wyszedł 16 Grudnia 2013. Obecnie nawet nie jest dodany cały content z moda DayZ. Poczekaj z rok, dwa a dopiero później wylewaj żale.

 

Co do gier o zombie "jak na lekarstwo":

-Left 4 dead

- Left 4 dead 2

- No more room in hell

- Infestation

- Contagion

 

I wiele wiele więcej.

Edytowane przez Gacek18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz? Czytałeś czym jest Early Acces przed kupnem? To poczytaj:

http://store.steampowered.com/earlyaccessfaq/

 

Nie kupiłeś gry z półki sklepowej tylko gre, we wczesnej fazie tworzenia. Pretensję możesz mieć do siebie. 

 

Sama gra to nie tylko przeklapanie moda DayZ, w stand alone DayZ dochodzi modyfikacja silnika gry więc dużo czasu jeszcze potrwa zanim coś tam dodadzą. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam raz po raz zagram, gra ma potencjał ale jeszcze sporo drogi do gotowego produktu, klimat bardzo dobry, rewelacyjnie oddanie terenu, ale bugów sporo, tak jak napisali twórcy tylko dla zapaleńców, ale zapowiada się prawdziwy survival, gdzie zombi jest tylko dodatkiem, a największym problem inni ludzie, brak wody, pożywienia i choroby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można zapytać czym ta gra ma przyciągać bo z tego co widziałem

to zbyt atrakcyjnie to nie wygląda.

 

Biega jakaś postać po wszystkich budynkach przeszukując każdą szufladę

i zazwyczaj znajdzie starą puszkę, zgnite jabłko itp.

Co sto kilometrów pokaże się jakiś zombie no i tyle.

 

Nie wiem może nie te gameplaye oglądałem ale tak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale przecież miliony nie mogą się mylić Dołączona grafika

A katolicy?Dołączona grafika

 

miodność tej gry zależy tylko i wyłącznie od ekipy, z którą grasz. Samemu nie ma absolutnie sensu, ale z kumplami przy piwku na TSie wciąga jak bagno.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arma II ma naście lat, + potrzebujesz DLC albo bedziesz mial tekstury tragicznej jakosci. Standalone robia od zera na "nowym" silniku, development jest w czarnej zyci.

Jedno ani drugie nie jest warte uwagi, kup sobie lepiej Arme 3 i znajdziesz niezalezne mody lepsze i szybciej rozwijane od powyzszych. np. Breaking Point, Desolation.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniałem jubetube z Breaking Point i co ciekawe wygląda to sporo gorzej (graficznie) od DayZ. O.o

Desolation natomiast jest bardzo podobne do DayZ.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie śledziłem te mody bo wydawały się fajne, ciekawe i czymś zupełnie nowym ale... H1Z1, DayZ itp są po prostu nudne, bo deweloperzy nie potrafią wymyślić nic, co by skłoniło ludzi do interakcji. Całoś wygląda tak, że biegasz, eksplorujesz, zabijasz bezbronne zombie i giniesz, bo połowa ludzi nawet się nie odezwie tylko od razu ładu serię. To chyba nie tak miało wyglądać. Z naturą ludzką nie wygrasz. Jak nie połowa "graczy" nie zostanie poprowadzona za rączkę to nie dostosują się do zasad... smotne. Ale to wyjaśnia popularność np Call of Duty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś "mod do ARMA" To nowa gra, nie ma nic wspólnego z armą.

 

Aktualnie gram w mod do Army 3: Exile.

 

W przypadku wyboru między armą a dayz sa to zawsze wybrałbym armę (teraz bardziej 3, niż 2, ale na 2 jest więcej modów) ze względu na różnorodne mody które czasami zmieniają grę w zupełnie inny gatunek, a tego dayz sa nie może zaoferować. W dodatku mod dyaz jest bardziej rozbudowany niż dayz sa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sory za odkopanie tematu, ale chyba lepiej tu niż zakładać nowy. Mam zamiar kupić Arme 3 a dokładniej chodzi mi o kompa, mam Intel Core 2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz, Radeon 4850, 4GB ramu. Minimalne spełnia, ale czy będzie to jakoś chodziło czy będzie się wlekło na 5 fpsach?

 

Co do Dayz, moim zdaniem lepiej kupić Arme 3, jest kilka modów jak Dayz i kilka innych, ogólnie przez mody wrażenie jest kilku gier w jednym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie Arme 3 / DayZ z tym CPU.

 

Ściągnąłem pirackie Dayz niedawno żeby sprawdzić jak mi będzie chodzić i dawało rade, czasem coś przycięło ale było znośnie, zrobiłbym to samo z Armą 3 ale nigdzie nie mogę znaleźć a stówy w ciemno trochę szkoda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...