Skocz do zawartości
Fallout

Czy to możliwe że jeżeli podkręcę procesor to różnicy nie ma

Rekomendowane odpowiedzi

Podkręciłem swojego P4 2.4 na 2.9 no raz nawet na 3 ghz i wynik w 3d marku się praktycznie nie zmienił... jedynie pc mark z 5900 na 7200 zmienił swój wynik.. czy top możliwe że rezultat 3d marka nie był wyższy dlatego że procesor sie grzał??? słyszałem ze Pentium 4 zmniejsza wydajność wraz z wzrostem temperatury... czy to możliwe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, jedynie co przychodzi mi na mysl to to, ze masz włączony v synch, i zakazdym razwem masz ograniczoną ilosc fps dojednej wartosci...

POdaj swoj wynik 3dmarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies slyszalem ze w 3dmarku najwazniejsza jest karta graficzna, mniej procek. Natomiast w Pcmarku odwrotnie, moze to jest przyczyna.

Tak jest, ale grafika skaluje się w stosunku do procesora i wynik powinien się zwiększyć, chyba powinieneś o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cl_drawfps 1

A co do 3D Marka zapodaj tutaj na forum szczegółowy wynik.

Tu nie chodzi o tą komendę

Tutaj masz odphttp://benchmark.pl/ranking.php?a=l&id_games=19

i ja napisałem błędnie chodzi

"cg drawfps 1"

a do dema to żeszywiście

 

timedemo 1

demo demo001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie.. teraz to juz wogole... mam wynik 11245 :( miałem włączone wyostrzanie tekstur ale to i tak nic raczej nie przeszkadzało:(:( prosze powiedzcie co mam zrobic zeby ten wynik 3d marka był normalny??:(:( moze to wina tego ze mam pamięci oem ??? ale wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie.. teraz to juz wogole... mam wynik 11245 :(  miałem włączone wyostrzanie tekstur ale to i tak nic raczej nie przeszkadzało:(:( prosze powiedzcie co mam zrobic zeby ten wynik  3d marka był normalny??:(:( moze to wina tego ze mam pamięci oem ??? ale wątpie

Nie rycz tylko sprawdź wydajnośc Q3, wyżej masz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tyle klatek (HIGH DETAIL w 1024x768, TEXTURE DETAIL: MAX, GEOMETRY DETAIL: HIGH ) to ja mam na moim konfigu, i to jest realne, no może coś koło 56 fps/s, moge to udowodnić :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok juz wam mowie...

Q3 demo001:

CPU 2.4 Default 233Fps; Max Detale 58 Fps

CPU 2.9 Default 243Fps; Max Detale 60 Fps

 

No i co ja mam o tym sądzić?????

Nie no wyniki(szczególnie high) masz tragiczne.

Masz może włączone filtrowanie anizotropowe w sterownikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu no to się zdziwiłem:) słuchajcie.. a raczej czytajcie :D mój ram wygląda w ten sposób... 2x 128 266Mhz i 1x 256 333Mhz DDR no i jak wyciągnołem te kosci 266 to wynik z 11500 skoczył na 12500 co to moze byc???:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu!!! hehe ale zemnie gapa!!! miałem wyłączone gl existension :P:P teraz mam nowe wyniki :) max detale to 277 FPs a default to 347 Fps :P czy teraz są to dobre wyniki??? PS udało mi się juz wyciągnąć w 3d marku 12700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...