Skocz do zawartości
Grzesiek121

Cichy komputer do pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się nie logowałem na forum. Jak właśnie spojrzałem w dane konta, to od rejestracji 8 lat minęło. Ale ten czas zasuwa. Dołączona grafika A ja sobie tylko czytałem artykuły z PurePC. Teraz chciałbym jednak skonsultować się w kwestii modernizacji komputera do pracy, bo już czas. Mówiąc krótko: potrzebuję czegoś cichego do pracy, czyli dokumenty, programowanie, niekiedy drobne poprawki w plikach graficznych. Jak widać nie potrzeba mi potwora, ale ekran to podstawa. Mam zdrowe oczy i nie chcę męczyć wzroku. Dołączona grafika

 

Dylemat mam czy szykować PC na mATX czy kupić jakiś notebook do użycia jako jednostka centralna do monitora i klawiatury, bo przecież spokojnie wystarczy, ale nie spotykam się na co dzień z takim rozwiązaniem i ciekaw jestem czy ktoś z Was je stosuje w praktyce. Może w ogóle nie warto?

 

Budżet mam dość elastyczny. Na dodatek mam kilka wolnych części do PC i zasilacz. Zależy mi tylko na fajnym i eleganckim monitorze, a taki już posiadam. O podłączeniu notebooka z kolei myślę ze względu na czasowe konieczności zmiany miejsca na dłuższy okres, choć nie mam problemów z zapakowaniem PC i przewiezieniem.

Edytowane przez Grzesiek121
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...