Skocz do zawartości
Gosu

Monitor do GTX 780 TI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zmieniłem już platformę a teraz czas na zmianę wysłużonego monitora, planuję dokonać tej zmiany na przestrzeni miesiąca. Sprzedam swojego 24 calowego LCD Samsunga i chciałbym na nowy monitor przeznaczyć tak od 800 do 1200 zł, ewentualnie jeżeli sprzedaż nie będzie zbyt opłacalna to zostawię sobie obecny monitor i będzie jako pomocniczy/dodatkowy.Czy na dwóch monitorach granie też jest całkiem fajnym zabiegiem?Do trzech nie ma co porównywać ale ma to w ogóle rację bytu?

Zależy mi na tym żeby oczy się nie męczyły no i mniejszy niż 24 calowy monitor nie wchodzi rzecz jasna w grę, celuję w LEDówkę. Co byście polecali? Czytałem różne testy ale nic nie przemawia do mnie bardziej niż opinie użytkowników.

Bardzo proszę o doradzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na dwóch monitorach granie też jest całkiem fajnym zabiegiem?

 

A co może być fajnego w gapieniu się na podwójną ramkę idealnie na środku obrazu?

 

Z takim budżetem nie ma sensu ruszać starego monitora. Sensowana była by wymiana np. na EIZO FG2421.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscy w 2 czy też 3 monitory do gier bym się nie bawił jaka by ta ramka nie była zawsze jest nawet te milimetrowe wkurzają bo jednak widzisz tę ramkę... Najsensowniejszym wyborem także uważam tego EIZO pro-gejmera z tym układzikiem od nvidi który ma ponoć niwelować ścinki obrazu do minimum. Lecz nie widziałem go tylko z opinii innych wnioskuje że warty byłby zachodu, a tak to lepiej zostań przy swoim samsungu. Sam mam 21.5cala od asusa i też bym właśnie takie EIZO sobie sprawił ale obecna cena zabija i raczej z racji firmy "EIZO" do budżetu 600-700zł które mógłbym ewentualnie zainwestować w nowy monitor nie spadnie tak więc czekać muszę na jakieś inne marki z tym układzikiem od zielonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o G-Sync to ten Eizo tego nie ma.

 

Jeśli nastawiasz się głównie na granie to pomyśl nad monitorem 120Hz.

I zapoznaj się z regulaminem, kolejny raz piszesz nie tam gdzie powinieneś.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...