Skocz do zawartości
HubeRRo

Autorski 780 Ti - tylko który?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Planuję wymianę mojej 780 za wersję z 'Ti'.

Sęk w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć rzetelnego zestawienia niereferencyjnych modeli.

W sieci są opisy poszczególnych kart, ale odnoszą się zazwyczaj do referentów.

 

Z checią wysłucham sugestii, lub poczekam na podobny artykuł jak w przypadku Test R9 290X - Wersje niereferencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej ten R9 290X kupić. O wiele lepszy stosunek wydajność/cena.

 

Ale jak już się tak uparłeś to przejrzyj czy są dostępne Zotac AMP, Palit Jetstream, Asus DCII OC, MSI Gaming, Gigabyte WindForce 3X. To chyba tyle. Recenzji w necie masz aż nadto. Wystarczy poszukać. Nie wiem na co zwracasz uwagę bo praktycznie nic nie napisałeś (cena? kolorystyka? OC?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku o tych kartach narzekali na Gigabyte o ile dobrze pamiętam.

Patrząc na ceny 780Ti raczej bym odpuścił taką wymianę. Najwyżej zejdziesz trochę z AA jak Cię wydajność w  jakiejś grze nie będzie zadowalać i za kilka miesięcy zmienisz na coś z nowej serii.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn za granicą podobno najlepszy jest Palit i Asus (co mnie raczej nie dziwi). Sens wymiany też raczej jest znikomy ale to nie moja decyzja. Zazwyczaj jak komuś nie daje rady GTX780 to po prostu dokupuje kolejną do SLI. Teraz sprzedając GTX780 (nówki po 2k chodzą) dostaniesz ~1700zł. Nowy GTX780Ti to koszt ok 2,6k. Czyli na logike to bardziej się opłaca dorzucić do SLI kolejną i zyskać te przynajmniej 50-70% na wydajności niż dopłacać do "Ti" i zyskać 5-10% Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...