Skocz do zawartości
kubagut445

Dobry zestaw? Czy zasilacz wystarczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do Was prośbę o "złożenie" komputera za około 4000zł.

W skład miałby wchodzić:

- Procek myślę jakiś i5

- Graficzna, która uciągnie BF 4 i inne gry na ultra :P

- 8 Gb Ramu

- Dysk 1TB

- SSD 128GB

No i wiadomo reszta karta dźwiękowa itd.

Bez Stacji dysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo. Nie tak wielu używa dziś dedykowanej karty dźwiękowej. Jeżeli ją chcesz, to możesz mieć względem jej konkretne wymagania, więc podaj.

No i dalej - podkręcanie. W tym budżecie jak najbardziej możliwe, ale nie napisałeś, czy chcesz się w to bawić...

Edytowane przez Frasier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak jeżeli można to proszę o link do koszyka.

Jeżeli jest już karta dźwiękowa wbudowana to nie trzeba. Pewnie sieciowa też jest już to, no Dołączona grafika

Podkręcanie hymmm..

Nie wiem jak to się robi, ale czemu nie jak poczytam Dołączona grafika

Bez Windowsa i napewno nie 8 jak już tylko 7 Dołączona grafika

Grafika pewnie zostanie, a jakiś procek lepsze w zamian za Windowsa?

dyskietki to wyszły z uzycia juz dawno Dołączona grafika

Chodziło mi o CD-Rom czy jak to się zwie tam gdzie się płyty wkłada Dołączona grafika xD

 

A i ma być oczywiście do gier Dołączona grafika

Dobrze by też było żeby K.Graficzna obsługiwała 2 monitory Dołączona grafika

 

 

A co wy na to?:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/data__eJyrViooyk8pzS5RsopWMjW1MFPSAVImBiDKwsACRJkbmAIpE2NTsJyJEVSJCZgyBqs0MgXxjAzNLMFKLAyBlLGJuYlSrI5SZk5!cTLIdJAg8Ti2FgAApx78

 

JJ tylko zasilacz potrzeba Dołączona grafika (chyba...)

Tylko nie wiem jaki :/

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to? Płyta i proc do OC, schładzacz znowu może okazać się niewystarczający. Dobra pamięć, dysk którego nie chciałeś, niezła karta, słaba obudowa, taki sobie monitor.

Sam PC miał być do 4 tysięcy. Jak sprzęt do gier to postawiłbym na lepszą kartę graficzną:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyFULsOwjAM$JfMFcrbDf!AGBkQQ9RmqFoKalohQPw7sUkWJOhg3fl89il5sut0aZd!ZtsjM6bWrEqgOYLSLgH$KKZQEAKh5mTVlgCsyHPhADL9X6eKdcMlNhiMy6X4F$6arV5vwujxuAKUakvLtlikK0zRa4WRJAtqoAxhPSrHxeWc4phydHjys9$3U4hJEjILuy7ELjSPkYwgN$h3t37w7WHwcbwnlbPXG5qSUbc*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja na to? Płyta i proc do OC, schładzacz znowu może okazać się niewystarczający. Dobra pamięć, dysk którego nie chciałeś, niezła karta, słaba obudowa, taki sobie monitor.

Sam PC miał być do 4 tysięcy. Jak sprzęt do gier to postawiłbym na lepszą kartę graficzną:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyFULsOwjAM$JfMFcrbDf!AGBkQQ9RmqFoKalohQPw7sUkWJOhg3fl89il5sut0aZd!ZtsjM6bWrEqgOYLSLgH$KKZQEAKh5mTVlgCsyHPhADL9X6eKdcMlNhiMy6X4F$6arV5vwujxuAKUakvLtlikK0zRa4WRJAtqoAxhPSrHxeWc4phydHjys9$3U4hJEjILuy7ELjSPkYwgN$h3t37w7WHwcbwnlbPXG5qSUbc*

Wygląda fajnie :) Tylko nie ma dysku twardego :P

Podałbyś na PW skype lub coś innego żeby się skontaktować i wybrać coś? Na szybko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje nie podkręcać nic bo kasy sporo się zaoszczędza na takim zestawie a wydajność po OC teraz w stosunku do tego jakie temperatury i jakie ceny temu sprzyjają jest po prostu chore dla kogoś kto nie buduje kompa za wartość samochodu/domu. Ja proponuje 4670+GTX 780, a zasilacz 450w od Corsaira cena 150zł+/-, a jednak deklasuje w swoim przedziale cenowym inne zasilacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I7 ma HT - 4 rdzenie fizyczne  a HT daje „podwojoną” liczbę wątków nie rdzeni

I5 brak HT- masz „tylko” 4 wątki/rdzenie

 

2 wątkowość która w grach nie w nosi nic (obecnie). No i cena.

 I5 ma 4 rdzenie/wątki, więc nie wiem o czym piszesz, chodzi Ci o HT?

 

są gry które zaczynają wykorzystywać wielowątkowoć procesorów, aktualnie jest ich mało, ale z biegiem czasu będzie pojawiać się coraz więcej tytułów, do gier lepiej nadaje się I5, HT w grach nie zawiele pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już pytasz 10 raz o to samo. Kup to wreszcie bo jak tak będziesz zwlekał to jasne że ceny będą co chwile różne i co chwile będziesz coś modyfikował.

 

Trzeba będzie zamknąć ten temat bo jak kupisz a to wszystko zacznie tanieć (co jest normalną rzeczą) to jeszcze wszyscy zjebki dostaniemy że tego nie uwzględniliśmy Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...