Skocz do zawartości
TiKey

Pare podzespołów do kupna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie kolega poprosił mnie, abym złożył mu kompa, tzn tylko niektóre podzespoły. Komputer ma słuzyć do tworzenia muzyki czyli przede wszystkim procek i dużo ramu.

Co do wyboru intel - amd, jest mu to obojętne, ale preferuje intel.

Jakie podzespoły bym potrzebował:

- procek

- ram

- mobo

- grafika (nie musi być jakaś super, ale żeby uciągnął cod black ops 2 na dobry ustawieniach)

- obudowa (też nie musi być jakaś specjalna)

 

Bardzo proszę o pomoc bo wypadłem ostatnimi czasy z konfiguracji kompów.

Co do sumy to powiedział, że nie ma względu, tylko żeby nie była też za duża suma, sądzę, że tak 3000zł max.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD ma bodajże 1TB niedawno kupił, także sądzę, że nie będzie chciał hdd kupić, ale powiem o ssd w sumie wtedy jest lepszy przesył, a i napęd musi być, ale to obojętnie jaki, a no i zasilacz dokładnie, zapomniałem o tej kwestii, bo nie chce, żeby mu wysadziło kompa przy jakimś no nejmowym zasilaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Xeon E3-1245 v3 1047,66

Asrock H81M 192

Transcend 2x4GB TX2400KLN-8GK 277,10

Gigabyte GV-R927OC-2GD 649,01

SilentiumPC M23 139

Be Quiet! Pure Power L8 500W 236,38

Samsung 840 Evo 342,01

2883,16

do tego dobrze by było dokupić SPC Fera Pro, ale znowu niedostepny na morelach a kazda inna wieza wydaje sie kolidować z pamięciami :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...