Jump to content
maciekmokap

Laptop do 4000 zł [17,3 cala]

Recommended Posts

Witam,

Chcę zakupić laptopa 17.3 cala

Zastosowanie

-Photoshop,

-Fireworks,

-Illustrator,

-czasem jakieś gry.

-Potrzeba solidności,

-procek i7 (4700mq albo 4700HQ mysle ze starczy) lub najmocniejsze i5(i7 ULV?)

-matryca full hd

-dysk SSD (moge dokupic pozniej sam)

-ramu z 12-16 GB

-HDD 1TB minimum

msi i inne gowna odpadaja.

Dzieki z gory.

Cholera! Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Najlepiej Windows 7 Professional 64 bit, Home Premium 64 od biedy ujdzie. 8 nie chcę oglądać, tylko od razu uprzedzam, że recovery wywalam i robię instalkę na swieżo od nowa, a nie wiem czy tak w laptopach można. Syf pre instalowany mnie irytuje.

ACER - stanowczo NIE, tak się składa, że ktoś mi już polecił tego ACERA i go kupiłem, ale po 10 dniach zrobłem zwrot, gdyż jakość jego wykonania nie była moim zdaniem adekwatna do ceny, wolę zapłacić nawet za ciut gorsze podzespoły, a mieć coś soldniejszego. Rozważam tego DELLA, czy są jeszcze jakieś inne modele do 4000 warte uwagi? Wolę solidność, kosztem lekko gorszych podzespołów i jak już powiedziałem, nie koniecznie musi mieć SSD bo to nie problem dokupić.

Procesro niskonapięciowy w Dellu jest pokrojów normalnej i5

Nic innego poza Acerem i MSI nie znajdizesz na normalnym procku z Twoimi wymaganiami i budżetem,

Coś dorższego ale naprawde rozsądnego to Taki asus http://www.x-kom.pl/p/164393-notebook-laptop-17-3-asus-n750jv-t4103-i7-4700hq-8gb-750-dvd-gt750.html?partnerid=100860474&sm12=NDE=&ts=1390758351&token=e0b5425feb2104bdf2a1ddbf0b0e1e5a

Dobry laptop z alumijnowa obyudowa wydajnym procesorem i dobrą grafiką tyle że bez ssystemu

A z podobnymi parametrami, ale 15 cali co byście polecili? Ten asus przekracza budżet, nie mam więcej niz 4000 zł. Mogę dodać informację, że mam swój dysk SSD, bo właśnie wymieniłem w stacjonarce ze 120 na 250 i teraz ta 120 jest wolna i mogę ją wsadzić do laptopa. Także rozważę chyba tego DELLA (W x kom znalazlem za 3800 to co mnie interesuje bez dysku SSD) + jakieś 15 jeśli przedstawicie, chyba, że jeszcze coś w zanadrzu macie.

+ Od razu zapytam, bo dla dziewczyny chyba będę kupował laptopa.

15 cali, najlepiej żeby był ładny (VAIO?) do 2000 zł

i3

8gb ramu reszta bez znaczenia

z systemem bez znaczenia jakim.

Edited by maciekmokap

Ma służyć do tego co napisałeś + czasem może jakieś simsy albo League of Legends. Generalnie uczelnia robienie notatek itd. Najchętniej zamknąłbym się w budżecie 2000 na lapka dla niej Mogę naciągnąć na 2300. Strasznie napaliła się na tego VAIO bo ładny. Tyle teraz tych procków jest, że masakra nie ogarniam tematu. Desktopy są łatwiejsze zdecydowanie. Najlepiej grafika dedykowana. Nvidia 740 by była spoko myślę. No i niech ma to 8 GB ramu bo uważam ze 4 to za mało.

http://www.x-kom.pl/p/160977-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i3-3110m-12gb-1000-dvd-rw-gt720m.html

Wpadł mi jeszcze w oko ten, ma dość mocny procesor i 12GB ramu starczy na tyle spokojnie, ze nie bede musial na 100% dokładać. Co myślicie?

Z biznesowych, które podałeś to niestety są 15 calowe i mają grafiki Radeona, wolę coś na NV, bo poczytalem wlasnie ze sa problemy ze sterownikami.

Ehh ciężki wybór, a nie chcę wywalić pieniędzy w błoto.

Może ENVY?

Edited by maciekmokap