Skocz do zawartości
ADIOo

Jaki ACCES POINT?

Rekomendowane odpowiedzi

witam
niech ktoś mi doradzi co kupić aby odbierać funspota. Na telefonie wykrywam go z małym zasięgiem. pomyślałem żeby kupić coś pod komputer stacjonarny i ewentualnie laptopa. 
Proszę doradzić jakieś nie za drogie a dobre urządzenie ;)

 

 

 


może coś takiego?
http://allegro.pl/access-point-edimax-ew-7209apg-5-portowy-switch-i3899875345.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko tak AP to AP czyli wyjscie LAN..

Moża kupić np APC (acces point client ) ale pamietaj że tryb repeatera to porażka jesli chodzi o szybkość łacza ( przykład 1 komp cygnie YT to 2 wręcz nie dostanie nic ) 

 

Ten Edimax to AP z routerem wiec kompa stacjonarnego można by połączyć kablem LAN a inne urzadzenie przez wifi ( tryb APC )

 

Tylko szybkie przejrzenie strony konfiguracyjnej i nie widze opcji APC..ee ?

 

Tylko jest 1 lipa mówisz że funspota słabo odbierasz ... więc antena kierunkowa ( panel / yaga ) jest wymagana...

 

Najlepiej tak : AP-najzwyklejszy  ( zaleta postawisz na oknie z antena kierunkowa lub gdzie chcesz) --> kabel lan --> Najzwyklejszy router z WI-FI. 

 

ADIOo  jesli dla ciebie moc nadajnika = zajebisty sprzęt to jestes w błędzie . Odbiornik robi się jeszcze bardziej głuchy . 33 DBm to jest niezgodne z polskim prawem (20 Dbm) a nawet jak go kupisz nie bedziesz miał w palnelu regulacji 33 Dbm..wiem co mówię.. A jak trafi ci się kumaty sąsiad że wycinasz mu sieć to smutni panowie przyjeżdzają i robi się naprawde smutno...

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...