Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinsz0

Wydajne części do chlodzenia wodnego

Polecane posty

Witam
Z wiązku ze zmianą komputera i modernizacją chłodzenia mam na sprzedaż częsci do złożenia wydajnego chłodzenia wodą,same firmowe rodzynki ,nigdy nie oszczędzałem na komponentach WC Dołączona grafika ,wszystko w b.dobrym stanie,w pełni sprawne,chłodziło proca na s775,przewody 12mm ,w razie pytań służę pomocą. .Wysyłka po wpłacie na konto..Dla nieufnych osób (sam do nich należę Dołączona grafika ) mogę wystawić aukcję na allegro,jestem sprawdzonym allegrowiczem,mój nick : marcinsz0 .

Ceny do uzgodnienia !!!!!!

1.Blok wodny D-tec Fuzion CPU,fabryczny komplet+ dodatkowe dysze,w komplecie wszystko co na załaczonych fotkach czyli zapinka na Intel i AMD +akcesoria i podkładka pod płytę S775,zadnych oznak zuzycia,czyściutki,super stan,mozna dopasować do innych socketów za pomocą dokupienia podkładki lub przerobienia istniejących.

Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Cena kmpl.100zł

2.Blok wodny D-TEC Fuzion GPU ,fabryczny kmpl.pracował na GF 8800GT,mozna dopasować do innych kart przerabiając podkładkę lub dorabiajac nową.Super stan ,zadnych oznak uzycia,czysty.

Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Cena kmpl. 100zł

3.Pompa wody CWU Laing S1-15/700B ,240v,25W ,mega wydajna i zupełnie niesłyszalna pompa ,niezniszczalna,100% sprawna 

Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Cena 200zł .

4.Chłodnica zewnętrzna  ,prawdziwy demon wydajnego chłodzenia ,2 nagrzewnice z opla + 2 wentylatory 120mm,uzywałem różnych chłodnic ale ta potrafi schłodzić wszystko Dołączona grafika.Przewody 12mm.Super stan,finy proste ,czysta wewnątrz.

Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Cena 150zł

5.Rezerwuar Copperfield 5,25" do zatoki CD/DVD,czysty,zadbany,100% szczelny,przy korku delikatne peknięcia plexy ,widoczne na zdjeciu nie wpływające na szczelność.
Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Cena 40zł

6.Rezerwuar Swiftech Micro ,cały fabryczny kmpl.100% szczelny ,zadbany.Delikatne peknięcia przy korku widoczne na zdjęciu nie wpływające na szczelnosc

Cena 40zł

Mozliwa negocjacja cen !!!!!

Sprzedam w pełni sprawne podzespoły komputerowe pozostałe po modernizacji komputera:

1.Płyta MSI P35 NEO2-FIR ,idealna do podkręcania,cały komplet ze wszystkimi akcesoriami oraz pudełkiem 150zł
2.Pamięć OCZ special Ops 2x1GB PCZ6400,doskonale podkręcalna , u mnie stabilne 861Mhz 4-4-4-412-38   70zł
3.procesor dualcore Intel E2160+ wentylator ,doskonale podkrecalny,pracował na codzien 2x3Ghz (po zwiększeniu napięcia uzyskiwał większe predkości) 30zł
4.Zasilacz Huntkey HK400-XP 400W ,prawdziwa legenda,trzyma napięcia jak skała,  80zł

Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika-Dołączona grafika

Przy zakupie całości lub częsci mozemy dogadać się co do ceny.

Edytowano przez marcinsz0

Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.