Skocz do zawartości
slavok

Polka w Brazzers !

Rekomendowane odpowiedzi

promocji kurewstwa w mediach ciąg dalszy, pokaże kawał [gluteus maximus], albo idzie na imprezę bez gaci i już wielka gwiazda, do czego ten świat zmierza? 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy niech rządzi swoją dupą wedle uznania, tak będzie najlepiej, wątpię aby potrzebowała współczucia albo przejmowała się krytyką Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jej pomnik jak to ostatnio było z Sasha Grey

Dołączona grafika

 

Na pomnik to trzeba sobie solidnie zapracować Dołączona grafika Ale równowaga jakaś być powinna, ona stawiała, to nareszcie i jej postawili. Uczciwie :D 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast komentowac kto kogo puka i okoliczne tematy, zastanowmy sie nad poziomem rodzimej prasy i mediow. Jakos nie sadze, zeby Bild w Sri Lance rozpetal podobny szum medialny po podobnym wydarzeniu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym dziwnego media dostosowują się do czytelnika czy widza. Jest wzięcie na takie głupoty , więc mnie nie dziwi , że pojawia się takie cuda.

Edytowane przez sideband
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi kogoś jeszcze fakt, że taką informację podaje Fakt, plotek i inne portale tego typu? 

 

Mnie osobiście dziwi, że więcej osób z naszego show-biznesu tam nie ma, bo niektóre osoby zadatki mają, a i kasa pewnie większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kumam podniety Sasha...

Ja też nie, szczególnie po obejrzeniu całego tego słynnego materiału... chwilami mocno przewijałem tę nudę ale tak czy siak ponoć to kultowe 

Dlatego też napisałem, że do sławy Sashy jej daleko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...