Jump to content
_bartx

i5 3570k BOX, GW - Selekt 4,8GHz 1.29v

Recommended Posts

i5 3570k BOX, na gwarancji (chyba 1,5 roku w morele, ale muszę sprawdzić, papiery są), bardzo dobry egzemplarz, 4.8GHz na 1.29v z biosu Maximus V Gene, na tanim chłodzeniu - Thermalright Ultima 90i z wentylatorem 120mm na 1800-1900RPM. OC jak widać doskonałe, dodatkowo procesor jest wyjątkowo chłodny - nie przekroczył 80C.

Dodatkowe zdjęcia na życzenie. Cena to 800 zł 750 zł + wysyłka - BEZ NEGOCJACJI. Wiem ile kosztuje nowy, jak chcesz to kup nowy, przy odrobinie szczęścia trafisz na takiego, co robi 4.5GHz na 1.45v, bo takiego miałem wcześniej.

Na zachętę screen z Linxa - krótko, ale myślę że wszystko widać. Jak się wywali po godzinie, to wystarczy podnieść napięcie o 0.01-0.02v i proc śmiga, nie widzę potrzeby dłuższego testowania.

Możliwe allegro - ale trzeba doliczyć prowizję. Odbiór osobisty Pszczyna/Gliwice. Jeśli ktoś chciałby tego Maximusa do kompletu, to również jest na sprzedaż.

Dołączona grafika

Edited by _bartx

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.