Skocz do zawartości
bartez2

Modularny zasilcz do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję zasilacza do zestawu z podpisu, możliwa jego późniejsza rozbudowa np. o lepszą kartę graficzną, więc dobrze by było aby miał około 500w+ mocy. Konieczne modularne okablowanie, cicha praca i długa gwarancja, co najmniej 3 lata a najlepiej 5.

 

Znalazłem w tej cenie takiego cooler mastera: http://www.agito.pl/zasilacz-cooler-master-g550m-550w-221-924206.html?attr=1-193851

 

Czy znajdę w tej cenie coś lepszego?

Myślałem też o corsair cs550m, posiada certyfikat gold ale jest droższy o jakieś 70zł. Czy warto dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym ten cx będzie lepszy od podanego cooler mastera?

 

Według tych testów jest gorszy: http://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/G550M/10.html

 

Ale na zasilaczach tak bardzo się nie znam więc napisz coś więcej. CS wiem że lepszy tylko czy warty tej dopłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ten seasonic jest nawet droższy od corsaira cs, ma tylko 3 lata gwarancji a cs w agito ma 5 lat i certyfikat gold zamiast bronze.

 

Więc co za nim przemawia?

Edytowane przez bartez2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba tak zrobię, nie wydaje mi się żeby producent dawał na jakiegoś bubla 5 lat gwarancji. Ten Corsair CS kusi, ale nie wiem czy jest sens dopłacania 70zł do golda, w rachunkach za energię będzie ciężko to odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...