Jump to content
kokokodzik

Problem z emulacją napędu

Recommended Posts

Siemka.

Nie wiem czy to dobry dział, ale ten chyba najlepiej pasuje do mojego problemu z grą crysis. Nie mam napędu a chciałem pograć sobie w crysisa - nie ma mowy o montażu napędu z mojego starego kompa, więc postanowiłem zgrać sobie obraz gry za pomocą dysku sieciowego i symulować napęd za pomocą alcohol 52%. Niestety wyskoczył komunikat z błędem po próbie uruchomienia gry : "Wykryto niezgodnosc z oprogramowaniem emulujacym." Czy da radę to w jakiś sposób obejść? Bo inną opcją, która mi się nie podoba to bawienie się w szukanie różnych fixów no dvd czy coś w ten deseń - żaden ze mnie pirat niestety ;/ Proszę o rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrób zdjęcie opakowania, płytki i klucza, najlepiej jeszcze jakbyś znalazł paragon, albo jakiekolwiek potwierdzenie zakupu. Wysyłasz to do EA support, tylko z doświadczenia polecę globalny support (musisz naskrobać po angielsku) zamiast polskiego. Będzie znacznie szybciej i nie powinno być problemów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.