Skocz do zawartości
Abdel_k9

Komp w walizce

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.maxvision.com/gamer/MaxPacGamerSystems.htm

 

Heh, nie ma to jak zabrac komputer na plaze i pograc sobie w ulubiona gierke :)

[OT] Abdel , z jakiej jestes dzielnicy (osiedla wrocka ) ?? ;) bo siakos mam taki zwyczaj poznawania ludzi zwiazanych z OC & Modding we Wrocku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxvision.com/gamer/MaxPacGamerSystems.htm

 

Heh, nie ma to jak zabrac komputer na plaze i pograc sobie w ulubiona gierke :)

[OT] Abdel , z jakiej jestes dzielnicy (osiedla wrocka ) ?? ;) bo siakos mam taki zwyczaj poznawania ludzi zwiazanych z OC & Modding we Wrocku ;)

Strachocin albo Wojnów, i chodze do XIII LO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxvision.com/gamer/MaxPacGamerSystems.htm

 

Heh, nie ma to jak zabrac komputer na plaze i pograc sobie w ulubiona gierke :)

[OT] Abdel , z jakiej jestes dzielnicy (osiedla wrocka ) ?? ;) bo siakos mam taki zwyczaj poznawania ludzi zwiazanych z OC & Modding we Wrocku ;)

Strachocin albo Wojnów, i chodze do XIII LO.

to sie kiedys spotkamy na browarze we wrzesniu ;) heh ja chodze tuz przy Twojej szkole do Technikum elektr. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieglupie to ale niepomyslane do konca

monitor na budzie ?? ja bnym za to zlamanego grosza nie dal, wolalbym samo sobie kompa zmniejszyc niz kupowac cos takiego

Monitor raczej musial tak byc, bo inaczej nie zmiescilo by sie wzystko w tym:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie jakims takim wlasnie starym kompem walizkowym.

Jeszcze wtedy nie mialem pojecia o DOSie, i nic nie potrafilem zrobic, ale to byl pierwszy "laptop" jakiego widzialem :)

Monitor z 8 cali mono, zielony, 2 napedy flop 5.25, wiecej nie pamietam, poza tym ze klawiature odpinalo sie z boku walizki, a calego kompa nie unioslem (mialem jakies 12 lat :D wtedy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wcisne swoje 3 grosze.

 

Jezeli to ma byc komp na 'plaze' to niby jak mam grac ?? Myszka po siachu ?? no chyba ze calosc jest jednokrotengu uzytku.

Dalej Twierdze ze nikomu nie potrzeba czegos takiego. Laptop przeciez jest tanszy od tego, wiec bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wcisne swoje 3 grosze.

 

Jezeli to ma byc komp na 'plaze' to niby jak mam grac ?? Myszka po siachu ?? no chyba ze calosc jest jednokrotengu uzytku.

Dalej Twierdze ze nikomu nie potrzeba czegos takiego. Laptop przeciez jest tanszy od tego, wiec bez przesady.

Zgadzam sie , i wydaje mi sie ze jak to LCD'ek to na plazy nici z grania gofno by sie zobaczylo (najprawdopodobniej mewie). Wogule takie pomysły sa lekko popaprane. Jezeli samemu zrobic walizkowego kompa to jest osiagniecie ale jezeli jest seryjny to hmm porypany pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeymac Dzidzia, bedziemy trzymac sie tego w co wierzymy i nie pozwolimy na takie scierwo na naszych pieknych Polskich plazach !!

Hehehehehehe Normal Cases Rules (Byle jak największe ) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...