Skocz do zawartości
kostek8

Dwa kalendarze w poczcie Outlooka 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer przy którym pracowałem jest stale oblężony więc potrzebna szybka reakcja, żeby nie blokować stanowiska a jestem słabo obeznany w temacie Office.

Sytuacja wygląda następująco: 

Wymieniałem użytkownikowi komputer. Na starym miał pocztę na Outlooku 2007 w 3 sporych plikach .pst (2GB, 3GB wychodząca i 9GB archiwum itp). Na nowym komputerze aktywowałem mu Office 2013 i podpiąłem mu dane konta pocztowego i pocztę z pliku. Nie zawierała wiadomości wychodzących archiwalnych więc podpiąłem drugi plik. Użytkownik popracował parę dni i zgłosił, że ma w tym momencie dwa kalendarze.

Stary kalendarz zawiera wszystkie wpisy i możliwa jest jego edycja i usunięcie. Nowy ma może jeden wpis i kolejne, które są do kalendarza dodawane pojawiają się tylko w nim. Niestety nie da się go skasować.

Domyślam się, że coś takiego jak skróty Ctrl-a i Ctrl-v z jednego do drugiego kalendarza nie zadziałają - nie chcę próbować żeby nie schrzaniać.

Poproszę w miarę możliwości o łopatologiczne wytłumaczenie jak usunąć jeden z kalendarzy bez utraty starych wpisów - najlepiej ten nowy. 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...