Skocz do zawartości
Piospi

Nowy zasilacz - 600-750W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Kilka tygodni oddałem na gwarancję swojego Seasonica x-760W i sprzedawca zaproponował mi dwa rozwiązania - wymiana na X-850 lub zwrot pieniędzy. Jednak zdecyduję się na drugą opcję, gdyż to już drugi zasilacz Seasonica (wcześniej padł mi X-750W). Raczej nie chcę mieć już do czynienia z zasilaczami Seasonica. Zastanawiam się nad Enermaxem Platimax lub Corsairem z serii AX. Bardziej skłaniam się ku Enermaxowi - jakość i brak negatywnych opinii na temat zasilaczy tejże firmy skłaniają mnie do kupna czegoś z serii Platimax.

Czy ktoś może mi doradzić co wziąć? Enermax czy może Corsair? Czy coś innego? Pieniądze nie grają roli (to samo mówiłem przy Seasonicu....;p). Ma być cichy, stabilny, wydajny i jak najmniej awaryjny.


Corsair mi się bardziej podoba (mam czarną obudowę), a Enermax mniej. Lecz nie o wygląd chodzi. Jak wygląda sprawa z długością kabli u tych producentów?

Proszę Was o pomoc, bo jestem w kropce i nie wiem co wziąć chociaż skłaniam się ku Enermaxowi.


Z góry dzięki za wszelkie opinie.


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się obraziłeś na seasonica i AX to może be quiet?

Bequiet bazują albo na Seasonic albo FSP - w zależności od modelu.

 

 

Kilka tygodni oddałem na gwarancję swojego Seasonica x-760W i sprzedawca zaproponował mi dwa rozwiązania - wymiana na X-850 lub zwrot pieniędzy. Jednak zdecyduję się na drugą opcję, gdyż to już drugi zasilacz Seasonica (wcześniej padł mi X-750W). Raczej nie chcę mieć już do czynienia z zasilaczami Seasonica.

Co miałeś zasilane z tego zasilacza? W jakim odstępie czasu padały zasilacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie seasonic i klony to super flower z angeli, mają serie gold i platinum ( z praca półpasywną) jonnyguru.com bardzo wysoko ocenia te konstrukcje, sam posiadam budżetowy gold i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...