Skocz do zawartości
sunbeat

Potrzebuję zestawu komputerowego do 1800zł, pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mówię od razu, że zbytnio nie znam się na tych dzisiejszych nowościach komputerowych, dlatego w tej sprawie zwracam się do obeznanych w tym temacie. A mianowicie potrzebuję jak najlepszego kompa którego da się złożyć za tą cenę. Oczywiście liczę się z tym, że za 2000 mógłbym złożyć coś lepszego, ale moje oszczędności na to nie pozwalają.
Przejde do rzeczy istotnych. Przeglądałem różne propozycje zestawów na luty 2014. Znalazłem m.in. coś takiego:

I zestaw:

CPU: Intel Pentium G3420 - 235 zł
Płyta główna: ASRock H81M - 189 zł
RAM: GoodRam 4GB 1333 MHz - 145 zł
GPU: Gigabyte Radeon R7 260X 1GB OC - 450 zł
HDD: WD 1TB Blue - 220 zł
Napęd: Samsung SH-224DB - 69 zł
PSU: Corsair VS450 - 149 zł
Obudowa: Zalman Z3 - 139 zł

lub II zestaw:

Procesor Intel Core i3-4130 BOX
Płyta główna ASRock H81M
Karta graficzna MSI GTX 660 OC
Pamięci RAM 4GB Kingston HyperX 1600 MHz CL9
Dysk twardy WD Blue 500GB
Zasilacz Aerocool VP-450 450W
Napęd Samsung SH-224DB
Obudowa SilentiumPC Brutus M23 Pure Black

II zestaw niestety przekracza magiczną granicę 1800 zł. Co proponujecie? który zestaw jest bardziej wydajny?
Celem, do jakiego będę używał pc'ta jest głównie produkcja muzyki, więc chciałbym położyć nacisk na dźwięk. Komputer ma służyć także do grania jak FIFA, COD i inne nowsze gry. Czekam na wszelkie sugestie, pytania i własne zdania na ten temat. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...