Skocz do zawartości
kiel.basa

Jakim programem zgrac transmisje meczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Chcialbym nagrac sobie na komputer mecz, ktory jest w internecie udostepniony (np. na stronie meczyki.pl).

Problem jest jednak taki, ze dzialam na internecie aero2, ktory nawet przy ustawionym wznowieniu polaczenia, i tak je zrywa, co za tym idzie stream tez zapewne zostanie przerwany. Jest wiec jakis program, ktory by mi zrzucil obraz takiego streama nawet w takich okolicznosciach? 

Nie chodzi mi raczej o program, ktory nagrywa to, co widac na ekranie, tylko raczej program, ktory przerobi stream na plik.

Widzialem np w vlc taka opcje, ale za kazdym razem jak wklejam tam link np z drhtv.pl/stream1, nic sie nie dzieje.

 

Finalnie, czy mialby to byc plik na komputerze, czy nawet chcialbym ogladac na zywo, dochodzi problem zacinania transmisji z powodu wolnego lacza.

Czy taki plik mialby w sobie tez zapisane przerwy i doladowywanie transmisji ? (skoro plik, to chyba nie? byloby tak zapewne gdybym uzywal programu nagrywajacego to, co sie dzieje na ekranie)

 

A gdyby taka mozliwosc nie istniala, co w takim razie zrobic, zeby taka transmisje obejrzec w ogole plynnie na moim laczu ? 

Jest jakis sposob, zeby ja zbuforowac i obejrzec z opoznieniem np 15min? Bo wszystko to w necie jest na flashu, i tam pausa powoduje po prostu zatrzymanie odtwarzanie, i brak buforowania.

 

dzieki za wszelkie sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Problem jednak widze w tym, ze tego nie ustawie na konkretna godzine.. poza tym jak mi rozlaczy aero i polaczy znowu, zapewne sciaganie sie przerwie (chyba, ze sie myle?). A jakis sposob na zbuforowanie i opoznienie danej transmisji zeby plynniej poszla ?

 

Nie wyglada, zeby sie dalo sciagnac np ta http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html transmisje. Zgrywalo mi wszystko z reklam dookola, ale nie ten wlasciwy stream. 

Edytowane przez kiel.basa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...