Skocz do zawartości
alepajonki

Darmowe 100GB w chmurze Microsoftu dzisiaj od 20:11

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko poinformować forumowiczów, że dzisiaj od 20:11 Microsoft rozdaje po 100GB dodatkowego miejsca w chmurze.

Wystarczy się zalogować na swoje konto i jeśli zdążymy przed wyczerpaniem limitu 100'000 to dostajemy ww.

 

Pozdrawiam.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym Ty chciałeś zabłysnąć, ale jak wszystko byłoby tak proste, że sprowadzałoby się do user-agent, to np. nie walczyłbym od zawsze z silverlight i DRM. Naprawdę myślisz, że MS identyfikuje klientów po przeglądarce?

Połowa opcji dających z automatu dodatkową przestrzeń na skydrive jest na linuxie niedostępna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie jest mi to nawet potrzebne (praktycznie nie korzystam z MS poza pracą) - jestem po prostu ciekaw, czy MS jak zwykle zleje użytkowników Linuxa, i czy zrobi to po cichu (brak info o ofercie), czy wyświetli jakiś komunikat. 

 

Update: z tego, co doczytałem, to 100GB jest tylko na rok.


Szok i niedowierzanie - dostałem 100GB logując się z Linuxa ;]

Dzięki za cynk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie działa, choć w moim przypadku Windows 8.1. 100GB dodane od razu, ważne równo rok. Trzeba się będzie przyjrześ temu dawnemu Skydrive. Używam Dropboxa, tam też przez kilka lat udało się zebrać jakieś 14GB (trochę z poleceń, ale głównie z Dropquestów - chyba już nie robią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...