Skocz do zawartości
patrol256

GTS 450 Czy GTX 460

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam dosyć nietypowy problem. Chciałem sprzedać mojemu kumplowi moja starą kartę graficzną GTX 460 1 GB ( żaden SE ) od Asusa w okazyjnej cenie, kolega obecnie posiada GTS 450 Palit 1Gb ddr3. Do tego sprzedałbym mu jeszcze zasilacz Corsair CX 430, ponieważ jego akyga lpk123 550W ( na 12+ ma 250W) nie da sobie rady z Core 2 Quadem Q8300, no i pojechałem tam do niego z tym częściami, a on mi mówi, że nie weźmie tych części odemnie, ponieważ jego starszy brat powiedział mu że moja karta jest tak samo wydajna jak jego ponieważ również posiada 1Gb pamięci oraz że jego akyga jest lepsza i mocniejsza, ponieważ ma 550W a nie 430W. Związku z tym proszę o jakieś testy, wasze opinie, żeby udowodnić mu, że nie ma racjii i wgl czy ja się nie mylę :) Pozdrawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się czy HD7870 też jest równie wydajna jak gts450 bo obie mają 1GB pamięci. Dlaczego chcesz to wcisnąć kumplowi? Wystaw to na allegro i tak samo pójdzie. Po co masz się użerać i uświadamiać kogoś, że jest w błędzie? Wpisz sobie w google GTS450 test i masz mnóstwo recenzji gdzie jest zestawiana z gtx460. druknij mu albo daj linki i niech sobie zobaczy o ile jest słabsza. Co do jego zasilacza to nie mam pojęcia ile ten wynalazek ma na linii 12v, z pewnością więcej jak 250W. 

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrol256 Twój kolega musi się nieco podszkolić w dziedzinie komputerów, bo wszystko co powiedział jest akurat na odwrót.

 

Akyga, to wyrób zasilaczo-podobny i nawet 550 Watowy nie ma nawet startu do Twojego Corsarza 430.

 

GTX 460 w pełnej wersji bije na głowę GTS 450.

 

Jak kolega wyżej napisał, wystaw kartę i zasiłkę na Allegro i masz spokuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...