Skocz do zawartości
arak

Brak płynności podczas przeglądania stron w Firefox-ie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka dni temu zakupiłam sobie laptop DELL 17R i7-3632QM

Laptop był bez systemu więc w miejscowym serwisie poprosiłam o wgranie Windows-a 7 Zainstalowałem sobie Firefox-a i przeglądanie stron nie jest zbyt komfortowe.Mianowicie podczas przewijania stron nie ma płynności tylko takie jakby przeskakiwanie. Czym to może być spowodowane? W opcjach przeglądarki włączone jest "Używaj płynnego przewijania" 

Laptop posiada 2 karty graficzne Intel hd graphics 4000 oraz Nvidia gt 630M. Do hd graphics 4000 przypisany jest sterownik 9.17.10.2932 z 12-12-2012 , natomiast w drugiej karcie sterownik oznaczony jako 9.18.13.1100 i jest z 10-01-2013.

Czy to,że te sterowniki nie są zbyt aktualne może powodować takie skoki podczas przewijania stron czy problem może leżeć gdzie indziej?

Chciałabym dodać,że spróbowałam przeglądać strony przez IE i także występuje brak płynności.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez arak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze prosić o odpowiedź jaka jest zależność pracy obu kart w laptopie? Czy za obraz wyświetlany w przeglądarce odpowiedzialna jest tylko jedna z kart czy obie pracują jednocześnie? Dzieki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lepiej będzie jak odinstaluje oba sterowniki jednocześnie i za jednym razem zainstalować nowe czy "bezpieczniej" będzie zrobić to w dwóch krokach? Oraz czy do odinstalowania obecnych sterowników należy użyć jakiegoś profesjonalnego programu czy wystarczy w menadżerze urządzeń odinstalować dany sterownik?

Dzięki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy menadżer. Chociaż można po odinstalowaniu przejechać CCleanerem. Nie ma znaczenia czy oba jednocześnie, czy pojedynczo.

I zajmij się tym Adobe Flashem, bo nawet ta integra hd 4000 poradzi sobie spokojnie ze wszystkimi "internetami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...