Skocz do zawartości
Gramse

Bede grał w gre - modernizacja do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o zaproponowanie podzespołów do PC do kwoty MAKSYMALNIE 2000 zł.

 

Ze starego komputera mam:

Obudowę,

Zasilacz: OCZ CoreXStream 500 W

Dysk: Seagate 500 GB 

Napęd DVD na SATA.

Obudowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sprzedam z starego kompa Phenom II x4,7770 i 4x2Gb ramu. Może na SSD się uzbiera. Zerknijcie tylko proszę czy mój zasilacz czy ma wszystkie potrzebne wtyczki. Dziękuję.

Edytowane przez Gramse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę. Pamięci na DDR3?

Jeśli tak, to widzę zestaw w ten sposób:

http://www.morele.net/inventory/info/lgjLDm/

 

Jeśli chcesz podnieść "jakość" zestawu, to H81 możesz wymienić na B85 Pro4:

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-b85-pro4-lga1150-atx-hdmi-dvi-vga-snd-gln-u3-sata3-in-b85-pro4-581488/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz, że miałem na myśli kwestie zamiany płyty z Asusa na ASRocka. 

Spójrz na oba modele i spróbuj znaleźć w nich różnicę. Podpowiem tylko, że to nie tylko kwestia większej ilości portów ;)

 

Asus H81-Plus wystarczy osobie, która od płyty nie potrzebuje niczego więcej niż tylko sprawnego obsłużenia CPU.

Na ASRocku masz większą paletę portów USB, header pod USB 3.0, wyjście HDMI, cztery sloty na pamięci RAM, zwiększoną ilość złącz 3 i 4-pinowych. Dla niektórych dołożenie 30 PLN to nic, za taką gromadę dodatków.

Edytowane przez piterr3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o mnie, użytkownicy czytają takie posty i potem składają super zestawy:

i3 + z87 za 600zł bo płyta główna ma lepszą "JAKOŚĆ" a komputer ma być na lata. I wcale nie z myślą o przyszłej rozbudowie...

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol wut? odsyłam do słownika i do apteki po maść na ból ;) http://sjp.pwn.pl/szukaj_poczatek/jako%C5%9B%C4%87

 

Wracając do tematu to dopłata jest symboliczna, głupotą byłoby nie skorzystać. Do zestawu brałbym od razu wspomnianego Cruciala i Radka 270 + OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaijitsu: Jesteśmy tu od tego, żeby tego nie robili. Mój post miał wartość merytoryczną i na pewno nie wprowadzał nikogo w błąd. Na zmianie wyszedłby na plus.

 

@humanoidal: Obojętnie do kogo jest skierowana ta uwaga, jest ona nie na miejscu. Normalna wymiana poglądów, a to co podesłałeś potwierdza tylko zasadność użycia przeze mnie takiego słowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopawszy temat...

 

Budżet urósł jak mięśnie Popeye'a po szpinaku. Dla młodszych użytkowników forum film instruktażowy:

 

 

Wydumałem taki zestaw http://www.agito.pl/lista-zyczen/0dd4a3185ba3b8375b789ff5cde11165

 

Uprzejmie proszę o ocenę zestawu. Osobom którym nie chce się czytać tematu od początku przypomnę, że chce kupić zestaw: CPU, MOBO, GPU, RAM i "bede grał w gre" np: BF4, BF3 (jeśli te tytuły pójdą bez zająknięcia to inne też... może oprócz Krajzysa którym nie jestem zainteresowany)

Nie chcę nic podkręcać, chce korzystać z komputera i nie martwić się o nic. Mój zasilacz to OCZ CoreXStream 500W. Fajnie jakby zestaw wystarczył na jakieś 3 lata bez modernizacji.

 

Wiem, wiem... z tym ostatnim zadzwonię jeszcze do wróżbity Dawida. 

Edytowane przez Gramse
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...