Skocz do zawartości
BuncoleX

Dziwne zachowanie telefonow po polaczeniu przez USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z polaczeniem telefonow przez USB z komputerem stacjonarnym. Tzn. dzieja sie dziwne rzeczy, foldery otwieraja sie baaaardzo wolno. Nie mozna skopiowac ani wklejać nic z i na telefon. Cuda. Potem odlacze i podlacze telefon i na chwile jest ok, ale tylko na chwile. Myslalem, ze to problem mojego Nexusa 4, ale z LG L7 mojej zony jest to samo. Jakies sugestie? Czyzby cos nie halo bylo z moimi USB w stacjonarce? Płyta glowna to MSI B85- G43. Raczej zegnalbym na Windowsa ale juz sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mysle ze to cos ze sterownikami jest. Bo jak odinstaluje sterowniki i zainstaluje na nowo (oczywiscie te dobrane przez system) to telefon przez jakis czas dziala normalnie. Probowalem z tylu nie przez panel frontowy i to samo. A urzadzen mam podpietych dwa. Czujnik od myszy i klawy oraz wifi.

 

Przyznam tez ze nie bardzo wiem skad sciagnac inne stery do tego telefonu. Na stronie producenta sa tylko menualki.

 

I maly offtopic, czy moze tak sie zdazyc ze dysk podpiety frontowo bedzie swirowal ? Czy z tymi USB cos jest nie tak? Pendrive dzialaja normalnie ale dysk dziwnie sie zachowuje. Wiesza sie.

Edytowane przez BuncoleX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...