Skocz do zawartości
ChomiK

Ciecie mostkoow na morganie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was bawil sie juz w ciecie mostkoow na morganie? Chcialem sie dowiedziec jakie sa Wasze doswiadczenia. Czy moge bez ryzyka wziac do reki narzedzie typu skalpel i sprofanowac mojego AMD'ka bez ryzyka ze juz sie nie uruchomi? Zaznaczam ze mam bystry wzrok(sokoli:)) i zwinne palce (tak moowia dziewczyny:))... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można je rozwiercić ( ja tak robilem) skalpelem będzie ciężko ale jest t owykonalne, wbrew pozorom te mostki sa bardzo twarde i malutkie. Zalezy ile masz do przecięcia, jeśli masz dużo czasu + atuty które wymieniles w poście :twisted: 8) to mozesz sprobowac, jednak jesli mostkow jest kilka to lepiej skocz do jakiegos zegarmistrza, grawera lub innego ziomka specjalisty i niech on to zrobi. Zaplacisz pewnie kolo 5-10zł i mas looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was bawil sie juz w ciecie mostkoow na morganie? Chcialem sie dowiedziec jakie sa Wasze doswiadczenia. Czy moge bez ryzyka wziac do reki narzedzie typu skalpel i sprofanowac mojego AMD'ka bez ryzyka ze juz sie nie uruchomi? Zaznaczam ze mam bystry wzrok(sokoli:)) i zwinne palce (tak moowia dziewczyny:))... ??

A po co tniecie? Olowek nie dziala?

P.S. U mnie olowek wystearczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...