Skocz do zawartości
Maciegg

Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,poszukuję obudowy do około 300 zł.Chciałbym żeby była

-wyciszana

-posiadała filtr przeciwkurzowy

-zamontowane już 2 wiatraczki lub więcej

-dosyć szeroka i wysoka

-na designie mi tak bardzo nie zależy

-miejsce na zasilacz u dołu

-dobra wentylacja

 

Specyfikacja

Zasilacz-OCZ ZS Series 550w

Grafika - Gigabyte GeForce gtx 660(bedzie zamontowane chlodzenie---http://www.ceneo.pl/17756773)

proc-AMD Phenom X4 965 3,4ghz Black Edition---bedzie zamontowane chlodzenie-https://www.cooling.pl/silentiumpc-spartan-pro-he924,produkt,553869.html?from_category=103_78_154)

plyta główna - gigabyte 970A-D3

dysk twardy - barracuda 1tb(dokladnej nazwy nie pamietam)

i moge dokupic opcjonalnie jesli tych chlodzen zamontowanych juz nie bedzie to dokupie 2x takie cos https://www.cooling.pl/fractal-design-silent-series-r2-120mm,produkt,553949.html?from_category=30_67 ale wolalbym zeby juz byly zamontowane,bo cena tych 90 zł mnie odstrasza

 

Ogólnie nie znam sie na tych obudowach i proszę bardzo o Waszą pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że SilentiumPC Gladius m40 spełni twoje oczekiwania - zasadniczo ma wszystko, o co Ci chodzi oprócz wytłumień - kosztuje jednak 200zł, więc zostanie sporo na wyciszenie we własnym zakresie. 

 

Co do samego wyciszania, to nie jest prosta i oczywista sprawa (zwłaszcza w podanej cenie) - przeczytaj sobie np. to

 

Niestety posiadane CPU wraz z chłodzeniem, które zamierzasz kupić ma tendencję do łapania sporych temperatur (zwłaszcza po OC) w średnio wentylowanej obudowie - wiem, bo mam praktycznie ten sam config w obudowie bez ażurowego frontu i niestety przy maksymalnym pogonieniu procesora muszę zdejmować bok obudowy, jeżeli nie chcę mocno przekraczać 60*C

 

A cicha obudowa, to obudowa z małą ilością otworów, podwójnym frontem etc. Obudowa nie dla phenoma II. Poleciłbym Ci cooler master silencio, ale phenom się w niej ugotuje, chyba że będzie undervoltowany - a chyba nie, bo karta wskazuje, że coś tam będzie grane.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo.Jak mówisz,będzie najlepsza dla mnie zważając na moje wymagania?Bo będę chciał właśnie jeszcze te chłodzenie na procesorze i grafice zamontować,bo mój komputer chodzi głośniej od odkurzacza,a obudowa jest sprzed jakiś 6 lat.Masakra.Dlatego postanowiłem zmienić ogólnie obudowe i dokupić te chłodzenia,a jako iż wymieniając obudowę lub inaczej-dokupiając chłodzenie mój budżet się zmniejsza,dlatego chciałbym coś dosyć taniego ale przyzwoitego kupić.Jeszcze raz dziękuje za samą chęć pomocy mi.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...