Skocz do zawartości
r3con

Czyszczenie podświetlanej klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem sobie klawiaturę natec genesis rx55 i wczoraj niechcący wylało mi się na nią trochę soku jabłkowego i od razu zacząłem ją trzepać, gdyż ona ma takie dziurki pod klawiszami post-207933-0-40135800-1393754473_thumb.jpg

i kapał stamtąd sok.
Wszystko działało i było ok, lecz na drugi dzień (dzisia) enter, f11 ,f12 zaczęły tak dziwnie chodzić (pewnie resztki soku wyschły i zaczęły się kleić).

I mam do was pytanie czy można to jakoś wyczyścić ? Najlepiej bez rozkręcania klawiatury, gdyż jest gwarancja a 1 śrubka jest zaklejona naklejką i nie wiem czy czasem gwarancji nie stracę.

I jeszcze jedno, to jest klawiatura podświetlana i nie wiem czy można tak po prostu wyjąć z niej klawisze. Dodatkowo nie wiem czy coś się nie stanie, gdy wyjmę enter.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może spróbować zwilżonymi patyczkami do uszów ? czy jest tak mało miejsca między klawiszami że nawet po naciśnięciu obok klawisza nie da się tam nic wcisnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję podważyć klawisze śrubokrętem,możesz wyciągnąć jeśli jest taka potrzeba wszystkie i wyczyścić klawiaturę.Zanim to zrobisz strzel sobie fotkę aby tak samo klawisze włożyć. Podważ klawisze z 2 stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł z podważeniem jest też dobry, tylko nie śrubokrętem tylko czym miękkim, np, jakimś patyczkiem, bo śrubokręt jest twardy i możesz klawisze porysować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...