Skocz do zawartości
Zardrian

Słuchawki Do Gier i muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić sobie dobre słuchawki wraz z kartą

Przede wszystkim i najważniejsze jest
-Wygoda i komfort Mam duży łeb czy uszy cholera wie ale boli mnie głowa i uszy od używania słuchawek. Wiec ważne by było dużo opcji regulacji oraz dobry material.

-Dzwięk Zależy mi na bassie ale lekko. Chce by dzwięki były naturalne z możliwością lekkiej ingerencji własnie bassu.

-Cena nie gra roli , oczywiscie z głową. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Myśle więc że do 2000zł

Myśle nad
-Asus Xonar Essence STX
Czytałem że jest tam jakis problem z obsługą wyższych wersji EAX

-Sennheiser HD650
-Sennheiser HD 600
Brzydkie jak cholera ale to raczej mało istotne. Mimo wszystko ciężko tu o recenzje odnośnie wygodny. Wszyscy skupiają uwage na jakości dzwięku. Stąd tu lepiej polegac na opiniach użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem się że ów słuchawki nie dokońca są wygodne.

AKG K550-Wygodniejsza opcja

AKG Q701

Co do wzmacniacza to cholera nie wiem. Mało się w tym obeznaje. jakbym miał kupić te słuchawki i kart dzwi. To zostanie mi ze 400-500zł. czyli na wzmacniacz bede mial 1500okolo(na wzmacniacz mam 1000zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę bo mam podobny dylemat.

 

Z jednej strony przydałby się headset, najlepiej wifi, dobrze brzmiący z możliwością podlaczenia do ps3. (SS wireless H?)

 

Z drugiej zaden headset nie moze się podobno równać jakością dźwięku z dobrymi puszkami sparowanymi z DACiem. Problemem sa kable i brac mikrofonu (ale ten mozna dobrać).

 

Rozwiązanie nasuwa się jedno, kupic oba zestawy, ale to trochę bezsebsowne.

 

Wracajac do tematu, zerknij tutaj http://www.head-fi.org/t/534479/mad-lust-envys-headphone-gaming-guide-update-2-20-2014-boompro-list-chicoloms-faq-added.

 

Ja poważnie myślę o DT 990 + Mayflower DAC.

 

Edit: zawsze myle BD z DT... Pasuje znacznie lepiej :-D

 

 

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Edytowane przez Anastol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...