Skocz do zawartości
andrew777

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Po trailerze widać, że planują sporo zmienić względem poprzednich części, oby na lepsze.
A z racji że to sequel Arkham City Jokera może równie dobrze nie być, a nawet jeśli to raczej epizodycznie w końcu był głównym antagonistą w 2 częściach. Tutaj, może więcej poświecą innym złoczyńcom, choć za wcześnie żeby cokolwiek przesądzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mokro, kasa już odłożona. UE3 jednak jeszcze daje rade w odpowiednich rękach. Razi trochę bardzo niski LOD ale to PS4 na PC powinno być ok.

Przez ten efekt z 4:05 w AA prawie zawału dostałem, myślałem że GPU mi pada :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Zaraz premiera przecież, gra już została oceniona, średnia na Metacritic to 91 (PS4). Czyli niby kolejny hit od Rocksteady ale martwią mnie dwie rzeczy. W minusach pojawia się uwaga że za dużo czasu spędzamy w Batmobilu. A druga to krótki wątek główny tylko 12h, liczyłem na co najmniej 20 ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Zaraz premiera przecież, gra już została oceniona, średnia na Metacritic to 91 (PS4). Czyli niby kolejny hit od Rocksteady ale martwią mnie dwie rzeczy. W minusach pojawia się uwaga że za dużo czasu spędzamy w Batmobilu. A druga to krótki wątek główny tylko 12h, liczyłem na co najmniej 20 ale cóż.

 

cisza przedpremierowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie info czy warto instalować najnowsze stery od NV. Miało być niby po polsku a nie mam tego języka.

 

jeżeli masz SLI to jest to twój obowiązek. w innym przypadku sam sprawdź ale lepiej jest wgrywać najnowsze stery skoro masz 970. 

 

nie zdążyłem rano odpalić gry za długo się ściągał day 1 patch. 

 

czy mogę już zacząć się śmiać czy mam to pominąć godziną ciszy -> http://www.pcgamer.com/batman-arkham-knight-system-requirements-updated-just-ahead-of-launch/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając to http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92580  oraz komentarze przed odpaleniem gry dałem sprawdzenie spójności :P gra ściąga się od nowa 33,8gb za 1h będzie. no to teraz W3 :P

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“We’re aware that some users are reporting performance issues with the PC version of Batman: Arkham Knight. This is something that Rocksteady takes very seriously. We are working closely with our external PC development partner to make sure these issues get resolved as quickly as possible.” ..aha, pięknie.

 

http://www.rockpapershotgun.com/2015/06/23/arkham-knight-pc-framerate/

 

..a i żeby nie było, na konsolach też są ścinki w batmobilu. W Quck look na Giant Bomb było to wspomniane.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...