Skocz do zawartości
andrew777

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że to co napisałeś to czysta głupota.

Nikt nie robi spieprzonego portu po to, żeby inne wersje się dobrze sprzedawały. Taki Warner Bros nie będzie rezygnował z setek tysięcy potencjalnych sprzedanych kopii na PC, tylko po to, żeby na konsolach sprzedawać. Do tego jeszcze studio i wydawca szargają sobie reputację. Na pewno po to, żeby pomóc tym złym konsolom oraz Sony i MS, bo przecież WB nie jest zainteresowane zarabianiem pieniędzy dla siebie tylko wspomaganiem producentów konsol.

Żelazna logika.

 

Prawda natomiast jest bardzo prosta, WB chciało tanim kosztem zrobić port na PC (albo w Rocksteady nie było zasobów na to akurat), nie wyszło, jest [ciach!]oburza, przepraszanie, wstrzymanie sprzedaży na Steam, refundy itd. Jak to mówi przysłowie "oszczędny płaci dwa razy".

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam czekać kilka miesięcy zanim poprawią wersję na PC, to rzeczywiście wolę kupić ps4, które i tak bym kupił ze względu na Uncharted. W międzyczasie przejdę sobie wcześniejsze części batmana.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wyszło na moje. takiemu WB sony + m$ dali tyle kasy żeby pokryć straty pc. dlaczego nawet CDprojektRed taka niby super firma się ugięła okroiła grę z grafiki żeby wszystkie wersje wyglądały tak samo. sami napisali że na konsolach zarabia się najwięcej i potwierdzili to wynikami sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze

Akurat w przypadku W3 to nie dlatego obcięli grafikę na PC, żeby wszystkie wersje wyglądały tak samo, tylko dlatego że taka jest natura procesu tworzenia gier, kiedy nie ma się dedykowanego zespołu tylko do wersji na PC  - równa się do najsłabszego, czyli konsol. Ktoś z Redów o tym mówił.

eot

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze

Akurat w przypadku W3 to nie dlatego obcięli grafikę na PC, żeby wszystkie wersje wyglądały tak samo, tylko dlatego że taka jest natura procesu tworzenia gier, kiedy nie ma się dedykowanego zespołu tylko do wersji na PC  - równa się do najsłabszego, czyli konsol. Ktoś z Redów o tym mówił.

eot

 

brzmi jak polityczna wymówka  :biggrin:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "rehabilitacji" Batman Arkham Knight, to w necie można przeczytać informacje o tym, jakby studio Rocksteady oraz programiści nVidii mają pomóc przy optymalizacji gry. Stanowisko zielonych jest jak najbardziej na miejscu, z racji tego że, każda część Batmana była pod znakiem NV PhysX, więc głupio by było jakby się wypieli. 

Osobiście obstawiam że, premiera właściwej wersji PC przyjdzie na końcówkę sierpnia (22-28) bądź połowa września max, potem wyjdą inne tytuły i popularność Batman Arkham Knight raczej spadnie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo już pograłem i ani jednego problemu z wywalaniem gry czy crashy.

Możliwe, że ludzie którzy mają po 8gb ramu, mają problemy tego rodzaju.

Podobno od 16gb + jest ok.

 

Jeżeli chodzi o samo działanie gry to tak:

 

-SLI nie działa za dobrze, nawet jak dam jedną kartę do fizyki to przycina :D

-SLI wyłączone i da się grać w 4k (DSR) ze wszystkim co tam się da wymaksować, podkręcony do 1404/7600 TX daje radę w granicach 45-55 fps. Nie ma ścinek.

Sporadycznie spadnie poniżej 40. Co ciekawe, zużycie vram dochodzi do 7.4 gb... AC Unity 2 normalnie :D

-Szukam na necie jakichś configów ręcznych żeby polepszyć grafę ale nic nie znalazłem, ma coś ktoś?

-Generalnie gra fajna, natomiast optymalizacji to jej totalnie brak... Ludzie ze słabszymy konfigami, mogą na pewno tam dostać szału.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAH no nieźle  na takim kompie jak masz podpisane grasz i ci sie coś zacina ??? O LOL komputer za ile 20tys  i gra się tnie , nie ma co kupuje konsole bo to sie zabawne robi 

Edytowane przez Damianero92
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

-Generalnie gra fajna, natomiast optymalizacji to jej totalnie brak... Ludzie ze słabszymy konfigami, mogą na pewno tam dostać szału.

 

Widzisz, problem polega na tym że B:AK powinno praktycznie chodzić na high na 770GTX skoro na konsolach działa 'raczej' sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAH no nieźle  na takim kompie jak masz podpisane grasz i ci sie coś zacina ??? O LOL komputer za ile 20tys  i gra się tnie , nie ma co kupuje konsole bo to sie zabawne robi 

No jest to zabawne :D Z tym, że problemy są z SLI.

Na jednej karcie lata pięknie i to w 4k.

Z tym, że bez 980Ti i 16gb ramu to nie ma co podchodzić bo są problemy, to jest serio śmieszne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra została wycofana ze sprzedaży, więc nie ma co tu dyskutować czy robić testy. Gra wyjdzie ponownie za jakiś czas. Mam nadzieje że znacznie poprawiona. Sam przymierzam się do kupna, a jak będę dłużej czekał to wezmę wersję na PS4 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 min tego 'materiału' wystarczy. Szanuję recenzje AngryJoe ale odpalanie Batmana na PC obecnie jest tak owocne jak wyciskanie wody z ziarenek pieprzu przy 35°C lampie za oknem.

 

A póki co darowałem sobie Arkham Asylum bo robiło crash na starcie i gram w Arkham City [;

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest to zabawne :D Z tym, że problemy są z SLI.

Na jednej karcie lata pięknie i to w 4k.

Z tym, że bez 980Ti i 16gb ramu to nie ma co podchodzić bo są problemy, to jest serio śmieszne. :D

 

Gosu, czyli inaczej TylkoTak znany pod tym nickiem na PCLabie wybacz, ale opowiadasz brednie i wprowadzasz totalną dezinformację. Grę można przejść nawet na GTX680 lub jak kto woli GTX770 z wył. efektami od NVIDII wymagana jest natomiast duża ilość pamięci RAM 12-16GB i można grać spokojnie w FullHD. Ja na swoim GTX980 po OC + 16GB ukończyłem baz najmniejszych problemów całą grę w Max Detalach z dodatkowymi efektami od NVIDII w 1080p i jedyne, co zmieniałem w configu to unlock na 60 klatek aha wygładzanie krawędzi miałem wył. w grze bo powoduje babole z deszczem grałem z FXAA wł. w sterownikach NVDII. Nie twierdze, że gra jest dobrze zoptymalizowana, ale ja osobiście nie miałem z tym tytułem najmniejszych problemów 0 wysypywania się gry ani z tym jak działa. Natomiast z jednym Gosu ma racje dla tej gry 8GB pamięci RAM to za mało zalecane minimum to 12GB a rekomendowana ilość to 16GB. GPU może być nawet GTX770, ale w wersji z 4GB VRAM gra alokuje 3.7GB w rozdzielczości FullHD 1080p do wyższej rozdzielczości musi być GTX980Ti 6GB VRAM a do 4K to już tylko Titan X z 12GB VRAM.

 

Tak to u mnie działa z NVIDIA GameWorks

 

batman-arkham-knight-update-1-benchmark.

 

batman-arkham-knight-pc-opcje-gry.jpg

 

Szybki FIX - Jak odblokować 60 k/s w wersji na PC?

 

SteamApps\common\Batman Arkham Knight\BMGame\Config\BmSystemSettings

 

i zmieniamy MaxFPS=30.000000 na MaxFPS=60.000000

 

bmsystemsettings60fps.jpg

 

PS. Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednej istotnej kwestii mającej wpływ na poprawę wydajności gry. Kluczowe jest ustawienie ręczne PhysX na karcie graficznej należy to przestawić z trybu Automatycznego, jaki jest domyślnie ustawiony na taki jak jest widoczny poniżej na screenie. Ten trik w połączeniu z unlockiem na 60 k/s  znacznie poprawi działanie gry.

 

nvphysxbak.jpg

 

Mi grafika w nowym Batman: Arkham Knight bardzo się podoba. Miejscami wygląda jak w Tech Demo "Samaritan" na podrasowanym Unreal Engine 3

 

http://www.youtube.com/watch?v=lRNn5iGE-90

 

I jeszcze jedno Gosu nie wiem jak to jest możliwe siedzisz na forum PCL i przegapiłeś w temacie o BA:K jak podawałem ustawienia dla lepszych textur które mi podesłał Alek aka. halflife2004 ? Jak by, co to łap.

 

A Wy jak nie macie Titan X z 12GB VRAM to nawet nie podchodzić do zabawy w podnoszenie, jakości textur u mnie VRAM się skończył i w pewnym momencie zaczęły pojawiać się przekłamania obrazu. Gram na Normalnej jakości textur czyli maxymalnej jaką da się ustawić w opcjach gry.

 

Alek mi wysłał ustawienia dla Textur 2K (2048x2048)

 

BmSystemSettings.ini

 

TextureResolution=2

 

[systemSettings]

 

TEXTUREGROUP_World=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-2,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_WorldNormalMap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_WorldSpecular=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Character=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_CharacterNormalMap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_CharacterSpecular=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Weapon=(MinLODSize=128,MaxLODSize=1024,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_WeaponNormalMap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=512,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_WeaponSpecular=(MinLODSize=128,MaxLODSize=512,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Vehicle=(MinLODSize=128,MaxLODSize=1024,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Vehicle_Low=(MinLODSize=128,MaxLODSize=512,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Vehicle_High=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_VehicleNormalMap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_VehicleSpecular=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Cinematic=(MinLODSize=128,MaxLODSize=2048,LODBias=-1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Effects=(MinLODSize=128,MaxLODSize=1024,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_EffectsNotFiltered=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Skybox=(MinLODSize=128,MaxLODSize=1024,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_UI=(MinLODSize=512,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Lightmap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_Shadowmap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,NumStreamedMips=3,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_RenderTarget=(MinLODSize=1,MaxLODSize=2048,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_MobileFlattened=(MinLODSize=1,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter=point)

TEXTUREGROUP_ProcBuilding_Face=(MinLODSize=256,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_Sharpen5)

TEXTUREGROUP_ProcBuilding_LightMap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=-1,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_Terrain_Heightmap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=-1,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Point,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_Terrain_Weightmap=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Point,MipGenSettings=TMGS_LeaveExistingMips)

TEXTUREGROUP_ImageBasedReflection=(MinLODSize=256,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_Blur5)

TEXTUREGROUP_Bokeh=(MinLODSize=128,MaxLODSize=512,LODBias=1,MinMagFilter=Aniso,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_LOD1_RRM_Mask=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_LOD1_Opacity_Mask=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

TEXTUREGROUP_LOD1_Emissive=(MinLODSize=128,MaxLODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=Linear,MipFilter=Linear,MipGenSettings=TMGS_SimpleAverage)

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan

 

Sam brednie wypisujesz, to że Tobie jakoś tam chodzi to nie znaczy, że jest ok...

Gra wymaga mocarnego sprzętu żeby jako tako chodziła.

Ja im dalej w grze jestem, tym jednak więcej zauważam ścinek... Dodam ,że SLI wyłączone.

A sprzęt mam jednak troszkę mocniejszy niż przeciętny użytkownik PC.

 

Nawet na 980 (bez Ti) powinna śmigać pięknie a jak jest? Bajery od NV wyłączać musisz bo vram brakuje...

Pograj sobie po za tym na 8gb ramu :)

 

Poczytaj tematy na forum Nvidii itd. Zamiast wyskakiwać do mnie z tym, że ja niby głupoty piszę.

Dziwny gość jesteś, serio.

 

http://www.purepc.pl/rozrywka/batman_arkham_knight_to_kolejny_dowod_ze_rynek_gier_pc_dziczeje

 

Idealne podsumowanie.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitolisz głupoty jak potłuczony gra działa mi bardzo ładnie z NVIDIA GameWorks (dałem screena z ustawieniami) podczas jazdy Bat-Mobilem mam spadki do 45 k/s ale średnio mam te 50-55 jedyne co wył. to AA w grze i gram z FXAA z panelu NVIDII. Poczytaj, co ludzie piszą na PCLabie grają nawet na GTX680 i gra im dobrze działa oczywiście mają 16GB pamięci RAM.

SLI to fikcja w tej grze. Problemy są jak za mocno miesza się w configu mi np. po zabawie  z LODBias textury doczytywały się po kilkanaście s/. a dodatkowo fps poleciał totalnie na głowę.

 

Tutaj czarów żadnych nie ma. Mam przegranych 61 godzin 

 

bak61h.jpg

 

azganbak86-.jpg

 

i wiem jak się ta gra zachowuje na moim sprzęcie, mam też wersję na PS4 i nawet tam z cepem na 30k/s są spadki wydajności widoczne zwłaszcza przy jeździe Bat-Mobilem.

Kto ma ochotę niech zerknie na forum PCL i sami się przekonacie jak gra działa i co inni użytkownicy zgłaszają. Gosu niestety nie jest dobrym źródłem informacji. Ten osobnik jest już nam znany, na PCLabie i dorobił się szyderczej ksywki 4K+MSAA wyśmiewany przez innych użytkowników za pociskanie farmazonów. Widzę, że teraz Wam stara się wmówić, że bez Titan X nie macie, co podchodzić do praktycznie każdej nowej gry. Poczytajcie w sieci opinie innych użytkowników, bo to, co Gosu aka. TylkoTak wypisuje to na PCL często kończy się salwą śmiechu.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu to Xtreme Addict! Panie Vobożil, ładnie to tak zakładać multi konta na forum? :P

 

BTW ciekawe czy kiedykolwiek doprowadzą tą grę do porządku, bo inaczej będzie się jej można spodziewać za jakiś rok z humble bundle za 1$.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim Patchu gra zyskała brakujące efekty graficzne występujące na wersji konsolowej. Poprawek wydajności jednak nie wprowadzili żadnych i gra nadal wcina potężne ilości pamięci RAM.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gosu niestety nie jest dobrym źródłem informacji. Ten osobnik jest już nam znany, na PCLabie i dorobił się szyderczej ksywki 4K+MSAA wyśmiewany przez innych użytkowników za pociskanie farmazonów"

 

Gościu, zejdź na ziemię. No po prostu szok.

Ludzie mają problemy z tą grą a ty bronisz optymalizacji? Odrealniony...

 

KAŻDY ma 16 gb ramu?

 

Co do tego twojego "wyśmiewania" to nie dbam o to co sobie wymyślają śmieszne ludzki z forum PClab, poziom wiedzy jak i ogólny poziom ludzi tam, jest żenujący.

Włącznie z tobą.

Myślałem że MSAAx8 a nie 4 , co tak słabo? No ale fakt, opinie ludzi którzy piszą to żeby dosrać komuś kto ma więcej niż oni - Faktycznie coś wnoszą i są bardzo, bardzo istotne :)

 

Nie moja wina, że nie mogą sobie AA włączać :)

 

WB ci płaci za to że ich bronisz? Gra jest bardzo fajna, ale jest to optymalizacyjny crap i tyle w temacie.

 

Idealny przykład na to, jaki poziom tamto forum ma :)

 

"

snapback.pngDoamdor, o 05 Lipiec 2015 - 20:42, napisał(a):

Jak tam GTX 980Ti grzeje się przy obecnych upałach ?

Tak samo jak kazde urzadzenie tego typu pobierajace 250-300 wat z gniazdka i oddające je otoczeniu."

 

Albo spece co chcą łączyć GTX 980 oraz 980Ti w SLI ;-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto właśnie cały Gosu najpierw pisze

 

Sporo już pograłem i ani jednego problemu z wywalaniem gry czy crashy.

Możliwe, że ludzie którzy mają po 8gb ramu, mają problemy tego rodzaju.

Podobno od 16gb + jest ok.

 

Jeżeli chodzi o samo działanie gry to tak:

 

-SLI wyłączone i da się grać w 4k (DSR) ze wszystkim co tam się da wymaksować, podkręcony do 1404/7600 TX daje radę w granicach 45-55 fps. Nie ma ścinek.

Sporadycznie spadnie poniżej 40.

-Szukam na necie jakichś configów ręcznych żeby polepszyć grafę ale nic nie znalazłem, ma coś ktoś?

 

 

Chwilę później po moich postach

 


Ludzie mają problemy z tą grą a ty bronisz optymalizacji? Odrealniony...

 

KAŻDY ma 16 gb ramu?

 

WB ci płaci za to że ich bronisz? Gra jest bardzo fajna...

 
Sami wyróbcie sobie zdanie na temat rzetelności i sensu jego wypowiedzi.
Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie dociera do ciebie to, że ścinki są nawet na Titanie X oraz 32 gb ramu ?

Na temat twojego odrealnienia można sobie wyrobić zdanie.

 

W internecie aż huczy na temat tego co WB odwaliło a ty jak ślepy jakieś teorie stwarzasz.

 

Co niby nierzetelnego jest w tym co pisałem?

Jak byś czytał wszystko a nie wybiórczo, to przeczytałbyś , że później o ścinkach pisałem, owszem początkowo ich nie miałem.

Jednak im głębiej w grę, to występują.

Jest to fakt i tyle w temacie.

 

Generalnie nie ma co z tobą dyskutować. Wracaj na forum gdzie jest masa takich jak ty ;)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś czytał wszystko a nie wybiórczo, to przeczytałbyś , że później o ścinkach pisałem, owszem początkowo ich nie miałem.

 

Bez obaw w przeciwieństwie do ciebie czytam całościowo i dokładnie to, co piszesz. Tu  jeden z przykładów twojej ignorancji:

 

Bajery od NV wyłączać musisz bo vram brakuje...

Pograj sobie po za tym na 8gb ramu :)

 

 

i piszesz to bezpośrednio pod postem, w którym zawarłem informacje oraz screeny, na których wyraźnie widać, że gram z 16GB RAM oraz z "Bajerami od NV".

 

PS. Rób tak dalej a będziesz spalony na kolejnym forum i zmienianie nicków oraz zakładanie różnych kont na niewiele się zda. 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyloguj się już.

Nie chce mi się z tobą dyskutować bo czasu szkoda, problemów na siłę szukasz a w gruncie rzeczy to jesteś mały hejterek i do tego taki co się mocno gubi w tych swoich przemyśleniach.

Nie moja wina, że nie rozumiesz co się pisze o jakieś swoje śmieszne interpretacje robisz.

 

Jeszcze "spalony na forum" i "zmienianie nicków".

 

Leki weź, serio weź leki :)

 

Skoro gra początkowo chodziła dobrze to o tym napisałem.

 

Obecnie sprawia problemy więc również o tym wspominam.

 

Oczywiście u ciebie wszystko jest ok, no to gratulacje panie nieomylny. Nie da się pomóc jak widać, jeszcze raz polecam - Leki ;-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te wasze narzekania mają się do:

 

http://www.reddit.com/r/BatmanArkham/comments/3at52n/batman_arkham_knight_ideal_pc_settings_on_gtx_970/

 

http://www.techspot.com/review/1022-batman-arkham-knight-benchmarks/page2.html

 

Nie wygląda to źle. Fakt mocarny procek i 16GB Ramu, ale te ok 50 FPS min widzę, że ma.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy frapsie to trochę dziwnie wygląda. Pomiędzy 970-ką a 980Ti jest szczątkowa różnica, czyli optymalizacja leży i kwiczy?!

Pomiędzy 1080 a 1440 ta różnica też jest szczątkowa.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameWorks zabija procesor, bez GW wygląda już znośnie. Poza tym kiepska platforma testowa bo te 8 rdzeni mało dają jak są tylko taktowanie 3 Ghz.

Edytowane przez kapi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem cholera.

 

Początkowo myślałem, że tragedii nie ma ale fakty są jakie są.

 

Titan X (Gram na jednym, SLI w tej grze w sumie nie ma, na dwóch GPU lata gorzej niż na jednym) w rozdziałce obecnie 3413x1920 (DSR) i mimo tego, że trzyma mi te 50-60 fps to jednak w cut scenkach czy po prostu lataniu po mieście, jeżdzie batmobilem są chwilami takie ścinki, że szok.

 

W 1440p/1080p to samo.

A ani vramu ani ramu mi nie brakuje. CPU też jest mocny.

 

Także, po prostu nie rozumiem tego typa azgana co on wypisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...