Skocz do zawartości
andrew777

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przecież ta gra graficznie wygląda gorzej niż na PS4.I do tego ma chorą optymalizację, więc nie wiem po co w ogóle dyskutować o tym czy jest czy nie jest źle. Gra została wycofana z dystrybucji. Czyli oficjalnie nie ma jej w sprzedaży. Traktujemy to jako bętę.  Dali ciała po całej linii. Jedyny plus to taki że zwrócili wszystkim pieniądze w przeciwieństwie do Ubiszitu co olał graczy... Ja tam gry nie oceniam bo jej po prostu nie ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież ta gra graficznie wygląda gorzej niż na PS4.I do tego ma chorą optymalizację, więc nie wiem po co w ogóle dyskutować o tym czy jest czy nie jest źle. Gra została wycofana z dystrybucji. Czyli oficjalnie nie ma jej w sprzedaży. Traktujemy to jako bętę.  Dali ciała po całej linii. Jedyny plus to taki że zwrócili wszystkim pieniądze w przeciwieństwie do Ubiszitu co olał graczy... Ja tam gry nie oceniam bo jej po prostu nie ma.

 Nic dodać nic ując :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty kręcisz - ostatnia Twoja wypowiedź jeszcze przed moim postem na forum

 

 

Na jednej karcie lata pięknie i to w 4k.

Z tym, że bez 980Ti i 16gb ramu to nie ma co podchodzić

Leki to raczej Ty zacznij brać, bo widzę, że problemy masz jakieś z pamięcią i piszesz to, co ci konkretnie pasuje. 

 

A jeszcze wcześniej co pisałeś ?

 

Sporo już pograłem i ani jednego problemu

 

 

Zacytuje też sam siebie

 

 

 Nie twierdze, że gra jest dobrze zoptymalizowana, ale ja osobiście nie miałem z tym tytułem najmniejszych problemów 0 wysypywania się gry ani z tym jak działa.

 

 

 

 

 

Czytania ze zrozumieniem kłania się ponownie.

 

PS. Ostatnia aktualizacja gry na Steam dodała brakujące efekty graficzne te, które były na konsolach mowa o efektach deszczu i AO.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolko wzajemnej adoracji i lizania sie po fi**ach idzcie to robic na priv, co?

 

Gra ma cos skopanego w srodku, bo moj znajomy gra na PC i ma dosc przecietny sprzet a mowi ze problemow z gra nie ma oprocz 30fps. Trzeba czekac jak sie sytuacja rozwinie i czy w ogole batek wroci na PC do sprzedazy ;p

Edytowane przez Quave
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/batman-arkham-knight-pc-refunds-offered-through-2015-1739895290

 

Tej odsłony na PC już nic nie uratuje - takie gunwo, że WB oddaje kase, a dodatkowo nawet nie ukrywaja, ze pewnych spraw w ogole nie uda im sie naprawic. Niezły LOL. Z grami mam styczność od prawie 30 lat, ale drugiej takiej wtopy to nie kojarze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie boli że tak świetna seria tak kończy na PC bo na konsolach działa dobrze. To był mój jedyny preorder w tym roku i tak się przejechałem. Przynajmniej wiem że to był mój ostatni preorder w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko developera w sprawie obsługi SLI/CFX:

"(...)we’ve had to make the difficult decision to stop work on further multi-GPU support. We are disappointed that this was not practical and apologize to those who have been waiting for this feature."

(oryginał wypowiedzi: http://steamcommunity.com/app/208650/discussions/0/490125737480961119/#c485622866434462346)

 

Wyszło jak zawsze - "nie chce nam się i musieliśmy podać byle wytłumaczenie, dlaczego nasza decyzja jest słuszna." Trzeba przyznać, że jakość olewania klientów przekroczyła właśnie kolejną granicę. To już nawet nie jest poziom Ubi/EA/Bethesdy, którzy wydają niedorobiony produkt, a potem wypuszczają milion patchy - tutaj wydają niedorobiony produkt, a potem wypuszczają miliony oświadczeń, dlaczego jest w porządku tak, jak jest, i że nie będzie żadnych poprawek, ponieważ tak też jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu znasz osobiście nie na forum posiadaczy SLI/CF w śród swoich znajomych? Twoi znajomi ilu mają takich znajomych? może ich policzysz na jednej ręce. Stąd bierze się to olewanie. skoro nvidia/amd nie naciska to taki wydawca ma to 4 literach. najlepszy przykład nowy fallout 4 brak wsparcia dla SLI/CF. przecież to nowa gra, setki milionów wydane na promocję, zamiast na to mogli wydać na ulepszenie silnika żeby dodać wsparcie dla multi ale poco

 

mi już przeszło SLI nigdy więcej w to nie wchodzę chociażby dx12 cuda sprawił w co całkowicie wątpie dwa razy do tej samej rzeki nie wejdę. chciałem spróbować, spróbowałem, nie podziękuję.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ważne, ile osób to ma. Ważne jest tutaj podejście dewelopera - najpierw obiecują, a po kilku miesiącach mówią "nie chciało nam się, więc walcie się". Żeby wszystko inne z tą grą było w porządku, to ludzie by im darowali ten numer, problem w tym, że to tylko jeden z wielu elementów, w którym twórcy dali [gluteus maximus] przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu znasz osobiście nie na forum posiadaczy SLI/CF w śród swoich znajomych? Twoi znajomi ilu mają takich znajomych? może ich policzysz na jednej ręce. Stąd bierze się to olewanie. skoro nvidia/amd nie naciska to taki wydawca ma to 4 literach. najlepszy przykład nowy fallout 4 brak wsparcia dla SLI/CF. przecież to nowa gra, setki milionów wydane na promocję, zamiast na to mogli wydać na ulepszenie silnika żeby dodać wsparcie dla multi ale poco

 

mi już przeszło SLI nigdy więcej w to nie wchodzę chociażby dx12 cuda sprawił w co całkowicie wątpie dwa razy do tej samej rzeki nie wejdę. chciałem spróbować, spróbowałem, nie podziękuję.

 

Fallout to może i jest nowy, ale silnik, na którym jest zrobiony, już nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout to może i jest nowy, ale silnik, na którym jest zrobiony, już nie bardzo...

 

Oj tam, kto by się przejmował tym 9-letnim silnikiem. :P Ale mnie bardziej przeszkadza to, że nie pozostało w tej grze nic z oryginału.

 

Co do Batmana: AK, to nie można na takie widzimisię dewelopera pozwalać - teraz utną SLI/CFX, następnym razem co innego, a śpiewka będzie zawsze ta sama - moglibyśmy to zrobić, ale jest ryzyko, że schrzani się co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz w nosie, ale ja już naczytałem się trochę komentarzy od osób, które mają np. 2xGTX680 i które zobaczyły środkowy palec od dewelopera. To, że akurat Ciebie to nie dotyczy, to nie znaczy, że należy przymykać oko na tak wybitne olewanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to w nosie dlatego że na własnej skórze doświadczyłem tego chamstwa developerów i nvidii. dlatego pozbyłem się 2x970 kupiłem jedną 980ti.  

 

będę się powtarzać ale po premierze 970 premiery miały gry tj: FC4, DA:I, AC:U i wiele innych. wszystkie miały spierdzielone wsparcie dla SLI/CF. należy wciągnąć wnioski i przestać dawać się ruchać w dupe przez nvidie i jej promowanie SLI gdzie mają to ostatecznie głęboko w [gluteus maximus]. wystarczy pooglądać forum geforca, lista tematów z problemami z SLI nie ma końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszyscy kupmy konsole i przestańmy używać PC do gier. Myślę, że producenci gier nawet tego by od nas oczekiwali - nie dość, że będą mieli jeszcze mniej roboty z optymalizacją, to jeszcze i nie będą tracić czasu na wymyślanie wymówek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebyśmy się dobrze zrozumieli. 

 

za to co producenci/developrzey i cała reszta kurestwa z nami robi pozabijałbym wszystkich bez zmrużenia oka a potem bym poszedł spać jak dziecko z uśmiechem na ustach za dobrze spełnioną misję życiową czyli krzewienie prawdy i niszczeni kłamsta. 

 

to co ja tutaj wypisuję nie ma na celu obrony ww, ma na celu uświadomienia sobie że oni nas mają w [gluteus maximus] i nasze rozmowy tego nie zmienią niestety, kur*wa. 

 

obecnie możemy się tylko i wyłącznie dostosować albo wziąć i zacząć zabijać nie tylko na ekranie komputera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy? Konsolowcy i tak kupia, bo dla nich 90% produkcji to wspaniale gierki jakich jeszcze nie bylo (mam na mysli same konsole, bo na pc ludzie maja tak wielki wybor ze starszych produkcji, ze gniotami nie musza sie przejmowac). I niestety dla konsol sie to nigdy nie zmieni... Dlaczego? Bo konsole to wyliczony shit na kilka lat, a pozniej nowa generacja i nowe "wyjatkowe" gry.

 

Co do sli to od zawsze ludzie na to narzekaja i zawsze trafia sie tacy co to kupuja... A optymalizacja ostatnimi czasy to kompletna porazka. Ludzie plakali na wiedzmina, ale jak sie spojrzy na AC, WD czy F4, to wiesiek jest mistrzostwem optymalizacji - as to by zajezdzaly najszybsze superkomputery swiata z taka iloscia trawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś opcja, którą trzeba wyłączyć żeby gra nie crashowała co kilka minut? :D To moje pierwsze uruchomienie i myślałem, że po pół roku od premiery i kilku gb patchy już będzie ok (czytałem pierwsze wrażenia i była podobno niegrywalna).

Mam 16gb ramu, reszta jak w sigu, sprzęt rock stable w grach, benchach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem tekstury na minimum (w sumie różnicy w grafice nie zauważyłem, dalej tak samo rozmyta) i jakby dłużej trochę podziałało, bo z 20 minut nie było crasha ale w końcu nastąpił. :>

Zobaczę, jak dalej będzie to samo to odkładam ten tytuł i kiedyś na ps4 sobie przejdę jak już zakupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brałeś na steamie, to masz czas bodaj do końca roku, aby Ci zwrócili $$$ za grę. Przy okazji dzięki za info. Też się zastanawiałem czy ją kupić, że może po takim czasie jest już grywalna, ale widzę, ze nie ma na co liczyć. Szkoda, bo podobno gra sama w sobie jest fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze ze gre ukonczylem z 3 tygodnie temu i wiekszych problemow nie mialem. Ustawione 1080p, tekstury na normal, sync na 60 fps i bajery nvidii wyłączone. Gra mi crashowala jak mialem ustawione full screen, po zmianie na pelne okno, crashe sie skonczyly. Komp to 4670k i gtx 780. Jedynie czasem dropy byly do 45 fps ale dalo sie przeżyć. W grze jest za duzo batczołgu ale poza tym gra jest fenomenalna.

Edytowane przez DarkSoul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...