Skocz do zawartości
andrew777

Batman: Arkham Knight

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie pocieszyłeś. :D

Ja i tak tylko wątek główny robię także może jakoś wytrzymam. Dam wszystko na low/off i zobaczę jak będzie, pewnie wygląda się zbytnio nie zmieni, cudowny port. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się wszystkimi opcjami, dałem wszystko na minimum, 30 fps i crashowało jeszcze szybciej niż wcześniej. Później dałem wsio na max, wyłączyłem vsync, limit na 60 fps i póki co (odpukać) od 1,5h ciągłej gry jest ok, może w końcu trafiłem. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skaranie boskie z tymi developerami co oni wypuszczają. Czy oni w ogóle testują te gry przed wydaniem. Nie dziwie się że prawie w ogóle nie ma już dem gier skoro wypuszczają takie dziadostwo jak to.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5-4670K @ stock, 8GB ram @ 1333MHz , GTX970 @ stock na najświeższych sterownikach + Win 8.1:

Ilość FPS zmierzę frapsem ale ogółem  w 1920x1200 odpaliłem w grze wszystko na max / nvidia works on i pomijając losowe frame-dropy można spokojnie grać;
Gra po 2-3h pracy + Alt/Tab do pulpitu losowy ani razu póki co nie sypła błędęm.

W obecnej postaci jest... grywalna;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wyłączeniu vsync od kilku godzin nie ma ani jednego crasha także można powiedzieć, że jako tako się z tym uporałem. 

Gra wspaniała, wciąga jak bagno, chyba najlepsza część serii, wracam do gry. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

i5-4670K @ stock, 8GB ram @ 1333MHz , GTX970 @ stock na najświeższych sterownikach + Win 8.1:

 

Ilość FPS zmierzę frapsem ale ogółem  w 1920x1200 odpaliłem w grze wszystko na max / nvidia works on i pomijając losowe frame-dropy można spokojnie grać;

Gra po 2-3h pracy + Alt/Tab do pulpitu losowy ani razu póki co nie sypła błędęm.

 

W obecnej postaci jest... grywalna;

 

 

A pamieć vram w batmanie jaka ma czestotliwość? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde blaszka ale ta gra jest genialna, mega fun z zastawiania pułapek i unieszkodliwiania wrogów, robię to już czwartą odsłonę i dalej sprawia mega fun. :D

Fajna, wciągająca historia i przepiękna grafika, wszystko wykonane z mega dbałością i klimatem, teraz mam trochę wolnego i gdyby nie Wigilia to chyba bym kisł przed kompem cały dzień. :O

Będzie kolejna część czy to już ostatnia z tej serii?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

 

No dośc fajny jest bo prosta nawalanka a takie daja najwiecej radości ale potrafi miec problem z vramem gtx-a  xD A przynajmniej miał bo nie gram obecnie .Mało czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka prosta? Jak są sekwencje walki z wieloma wrogami to już nie wystarczy wpaść w tłum i na ślepo bić tylko trzeba eliminować po kolei najlepiej z ukrycia, zależy pewnie też od poziomu trudności, ja gram na środkowym bodajże. Co do vram to na memory leaki nie ma silnych. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Ja nie biere na poważnie nikogo kto sie czepia bzdur  :))) bo wiem ze nie ma zadnej wiedzy z It .jestem długo po forach i mechanizm zawsze jest ten sam XD

Jakbys nie zauwazył pamieć na geforce działa na stanie P2 a nie P0  ale zeby to zauwazyć  musiałbyś  najpierw widziec co to  xD

Edytowane przez damian696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

A co mnie to obchodzi  xD Przejął bym sie tym jakby ktoś miał wieksza wiedze  lub w jakiś inny sposób mi zaimponował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

Ziomuś o co ci chodzi . Hmm  .te filmiki to jest dowód dla osoby co czegoś nie ma  a reszta to mądrzenie i psykówki pryszczy z netów .Wiec sie pytam co spamisz hmm?

Pewnie nawet nie wiedziałeś ze batman ma problem ze stanem oszczedzania energi na vram .to teraz wiesz .Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz i tu jest problem. Bo ja nie o tym akurat... wszystkowiedzący. Troszkę pokory proponuje na przyszłość i szacunku do innych. A tak by nie zbaczać z tematu wycieki pamięci w nowym Batmanie to był temat dosć.. powszechny.  Sporo tam niedoróbek. Ogólnie nie wyszło im to najlepiej jeśli chodzi o sam port, bo sama gra jak i cała seria jest bardzo udana.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez opary wigilijnego Jägermeistera wyczuwam trolla... albo idiotę, który przed chwilą odkrył, że Batmam AK jest skopanym portem i próbuje zabłysnąć filmikami na youtubie. Tak czy inaczej, szkoda klawiatury devil.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian696

No mysle ze pokory to ty nie masz .Ja tutaj nikogo jako 1 nie zatakowałem .

Zresztą pisze po forach od połowy 2012 roku i również nigdy na zadnym jako pierwszy nie zatakowałem poniewaz uwazam to za słabe . Tak słabe ze sie chce kake i ee razem zrobić na ten widok xd

 

 

Jak widac problem w batmanie wystepuje wiec nici z oc pamieci i strata nawet 20-30% fps  gdzie widać na moim filmiku choć cpu  ogranicza sporo .Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejna część czy to już ostatnia z tej serii?

Plotka głosi, że studio, które zmajstrowało Arkham Origins może zrobić jeszcze coś o Batmanie lub Suicide Squad. Tyle, że Arkham Origins to podobno część "niekanoniczna" :P Za to trylogia Arkham od Rocksteady wg oficjalnych źródeł jest zakończona.

 

PS

Gra ma dwa zakończenia. Żeby aktywować drugie trzeba zrobić wszystkie misje poboczne łącznie z znajdźkami Człowieka-Zagadki.

 

To drugie jest dość zagadkowe i można by się pokusić o kontynuację, ale równie dobrze można by zakończyć tak, jak jest.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przejszłem". Około 20h mi to zajęło, skupiłem się tylko na wątku głównym i przesadnie się nie śpieszyłem, trochę pewnie też afk na steamie było.

Najlepsza część, grafika, muzyka, klimat, gameplay, mrok, 9/10. Szkoda, że studio odpowiedzialne za porta nie podołało i gra na pc ma tak złą opinię, bo na prawdę jest bardzo dobra.

Teraz wracam do arkham origins, ale po AK będzie ciężko to przełknąć, bo po kilku godzinach średnio mnie wciągnęła i ogólnie jakaś taka drętwa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...