Skocz do zawartości
welyk

Intel Core 2 Duo E4300, 1.8ghz, 800fsb

Rekomendowane odpowiedzi

ja poczekam z kupnem az bedzie tanszy tak 550zl to dobra oferta:)

Też czekam aż E4300 będzie tyle kosztował. Wtedy sprzedam mobo i proca i będe miał akurat na procka. Mam nadzieję, że płyty główne też stanieją i pojawią się nowe do OC :)

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam z kupnem az bedzie tanszy tak 550zl to dobra oferta:)

No cóż- wedłgu cennika Intela w 2 kwartale tego roku cena ma się obniżyć do 113$ a zatem mozna liczyć na to że wtedy będzie on kosztował coś koło 450-500PLN....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż- wedłgu cennika Intela w 2 kwartale tego roku cena ma się obniżyć do 113$ a zatem mozna liczyć na to że wtedy będzie on kosztował coś koło 450-500PLN....

Owszem ale nie w Polsce...:lol: IMO cena zejdzie poniżej 600zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale nie w Polsce...:lol: IMO cena zejdzie poniżej 600zł :wink:

Ja uważam że skoro ten procek ma wejśc z ceną 163$ i kosztowac w Polsce około 650 PLN a w 2 kwartale po obnizkach Intela cena ma spaść do 113$ to myślę że w Polsce będzie mozna go dostac poniżej 500PLN a w najgorszym przypadku za niewiele wyższą kwotę (520-530PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde Panowie narudzicie jakby ten proc kosztowal niewiadomo ile. jak za to co oferuje czyli multi 9 cena jest jak najbardziej ok. te 60mhz miedzy nim a e63 nie jest kosmosem a cena jest nizsza. jest to dobry produkt z dobrze dobrana cena i tyle. wiem, ze chcielibyscie, zeby kosztowal tyle co celek, ale z ta wydajnoscia to sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się od kilku godzin modlę, żeby pan z sirius.pl zadzwonił rano i powiedział: 'Oczywiście. Procesor można odebrać w Katowicach lub w Krakowie' :)

 

Wówczas wieczorem będzie test na stock cooler, a do weekendu może na reseratorku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie podawał tego jeszcze, choć (już) dość stare ;)

 

http://fanboyreview.blogspot.com/2006/12/b...rclock-100.html

 

Tak w sumie to gostek jest jakimś żałosnym overclockerem i testów na stabilność nie było, to jednak widać potencjał.

Edytowane przez KHysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie podawał tego jeszcze, choć (już) dość stare ;)

 

http://fanboyreview.blogspot.com/2006/12/b...rclock-100.html

 

Tak w sumie to gostek jest jakimś żałosnym overclockerem i testów na stabilność nie było, to jednak widać potencjał.

Ale to ES..

 

 

 

W Gralu w magazynie spoczywaja już E4300 :)

 

Q644A387

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo niech sie ktoś w końcu pokusi o tego proca :rolleyes: @Piter to co może ustalisz podczas selekcji która seria sie najlepiej kręci :wink: :wink:

 

raczej jest to nie do ustalenia :)

 

Wieczorem bede meczył go..

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja bym wzial c2d e4300 i asusa p5n-e dobry wybor za w miare dobra cene:) tylko jeszcze ddr2 kupic:( nastepny problem:) za 1,5 miesiaca bede sprzedawal proc mobo i ram moze ktos chetny:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może PITer nam to przedstawi...

 

Przedstawi, jest gorzej, jak narazie zaden nie zrobil 3GHz przy normalnym napieciu, jeden sie odpalilł do windy przy 3Ghz 1.45v ale prima odrazu wywala... wiekszosc nawet nie botuje na 3GHz...

 

Ale to bylo do przewidzenia, seria E4XXX nie jest stworzona do wysokich zegarów wiec i krzem gorszy.. ide testowac dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawi, jest gorzej, jak narazie zaden nie zrobil 3GHz przy normalnym napieciu, jeden sie odpalilł do windy przy 3Ghz 1.45v ale prima odrazu wywala... wiekszosc nawet nie botuje na 3GHz...

 

Ale to bylo do przewidzenia, seria E4XXX nie jest stworzona do wysokich zegarów wiec i krzem gorszy.. ide testowac dalej...

Niach.... czyli mozna powiedziec ze te wszyskie 4300 z recenzji tak ladnie sie krecily bo byly ES.. alboo.. Tobie sie trafila taka trefna partia :)

Edytowane przez eubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ES :mur:

No to juz sam niewiem czy w stanach te same sztuki beda czy co,jak tak bedzie to e6300 zamawiam :lol:

A znalazlem 6400 za 200$ wiec biore go i nieczekam na 4300.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten procek to tylko do najsłabszych płyt (asrock, gb s3 945 itp), które i tak więcej, niż 300 fsb nie pociągną.

W takim razie pozostaje jakiś E6300 jednak...

 

Tak poza tematem: Najgorsze E6300 idą te 3Ghz na def vcore, czy też nie?

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...