Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad kupnem dysku twardego i nie wiem który wybrać, mam nadzieje że mi pomożecie.

 

1 dysk: http://www.morele.net/dysk-seagate-dysk-seagate-1tb-sataiii-7200rpm-64mb-cache-st1000dm003-432403/

 

2 dysk: http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/

 

Mam ograniczony budżet więc jakiś cudów nie oczekuje. Zamierzam go podpiąć pod sata 2 do czasu kupna nowego komputera.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ograniczony budżet

 

Oba dyski są spoko, taki standard, parametry porównywalne. Ktory padnie szybciej to loteria, ja bym rzucił monetą :D

 

 

Dla jasności - oba dyski są polecane wszędzie, nic lepszego nie kupisz w tej cenie. Szybsze, cichsze i z dłuższą gwarancja (i droższe) są dyski WD RED (WD10EFRX).

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dyski są spoko, taki standard, parametry porównywalne. Ktory padnie szybciej to loteria, ja bym rzucił monetą :D

 

 

Dla jasności - oba dyski są polecane wszędzie, nic lepszego nie kupisz w tej cenie. Szybsze, cichsze i z dłuższą gwarancja (i droższe) są dyski WD RED (WD10EFRX).

 

RED ma jednak minimalnie(co mimo wszystko może mieć znaczenie) dłuższy czas dostępy, toteż nie nadaje się zbytnio na system.

Sam mam obecnie dokładnie identyczny dylemat jak autor i raczej w weekend zakupie EZEXa. Seagate szybszy, ale ciężko znaleźć forum czy opinie w sklepie gdzie komuś nie trafiła się padaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...