Skocz do zawartości
DarkSoul88

Zestaw komputerowy głównie do grania, max 7000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

i te 16 gb ram, nie jest Ci potrzebne, ja w swojej budzie mam 16 (człowiek uczy sie na błędach) a podczas grania w chociażby  BF 4 wykorzystywane jest 25 %, czasami 30% ( to chyba jak norton sie obudzi :) )

pomyśl nad tym http://www.morele.net/pamiec-team-group-vulcan-gold-ddr3-1600-cl9-8-gb-2x4gb-tlyd38g1600hc9dc01-576831/.... i 200 zł w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co ciac kosztow na ramie. potem jak bedziesz chcial dokupic np druga kosc 8gb to bedziesz mial problem czy zdobedziesz druga identyczna. posluchaj sie mojej rady z poprzedniego postu bierz zestaw purepc z lekkimi modyfikacjami i bedziesz bardziej niz zadowolony. nie bierz tylko grafiki od gigabyta bo bedziesz mial problemy.

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprzet zamowiony choc zachowanie sklepu morele net bylo conajmniej dziwne. Gdy zapytalem o rabat, cena za wszystko wynosila 8400 zl z hakiem po rabacie, prawie 8550. Spytacie jak to mozliwe? A no tak ze zanim dali rabar podniesli o prawie 100 zl cene na zasilacz i o 80 zl na karte graficzna. Osobiście strasznie zniesmaczony jestem bo to byl moj pierwszy kontakt z tym sklepem. Oczywiście tłumaczenie ze "zmienielismy dostawce" jakos do mnie nie przemawia.. W kazdym razie sprzet zamowiony ale dojdzie dopiero w przyszla srode.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ich rabacie nie moglem skorzystac z kodu na darmowa wysylke i składanie za 1zl wiec sobie to sam poskladam. A koszyk wklejalem tutaj pare postow wyzej :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Edytowane przez DarkSoul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli przypadkiem nie sprawdzisz wszystkiego przy kurierze, to wszystko ..... nagrywaj :)z chwilą rozpakowania (ja tak zrobiłem) na morelach się różne szopki dzieją (nie mówię że jest to regułą) ja np. miałem na złączu usb 3.0 wygięty pin,

ten to dopiero miał http://forum.purepc.pl/topic/358147-nie-wykrywa-gtx-780-msi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie sie niczego nie obawiaj

po prostu daj kurierowi parę zł. napiwku i wszystko dokładnie posprawdzaj, najlepiej z jakimś kumplem , który też ma jakieś pojęcie i bedzie super

jednak gdyby Ci ktoś inny z domowników odebrał przesyłkę, to wszystko nagrywaj z chwilą "odpieczętowania" pudełka

nie bój nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rasumując jeśli zamówił byś kilka dni wcześniej to byś zapłacił mniej niż po przyznaniu rabatu? Ile tego rabatu dostałeś w zł przy takiej kwocie? Sam zamawiam na dniach u nich sprzęt za prawie 8k i napisałem zapytanie o rabat. Jeśli u mnie zrobią tak sami to przytocze też twoją sprawę i zrezygnuje z zakupu.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zamowilbym kilka dni wczesniej i wykorzystal kod rabatowy na darmowy przywoz + skladanie kompa to zaplacilbym o 10 zl wiecej niz po ich "rabacie". Wiec w zasadzie caly rabat wyniosl 10 zl ;) smiech na sali ale chcialem miec wszystko kupione w jednym sklepie zeby sie pozniej nie bujac ewentualnie z gwarancja po 10 sklepach ;) ogolnie jak ci sie nie pali z zamawianiem to zdam relacje czy wszystko dostalem takie jak zamowilem, za tydzien w srode. Ogolnie nie wiem czy bym komus ten sklep polecil. Jesli wszystkie czesci masz do kupienia w innym sklepie, chociazby agito, to sie nawet nie zastanawiaj. U mnie np w agito nie mieli karty zotaca w wersji amp co ich dyskwalifikowalo na starcie :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za te wszystkie jaja bym w życiu nie kupił tak poważnego sprzętu w morelach. Nie raz, nie dwa pokazali, że mają użytkowników w głębokim poważaniu, a w takim Agito, czy Komputroniku spokojnie idzie ugrać podobną cenę (~8k) i oczywiście, nie ma gwarancji, że tam nas nie potraktują tak samo, ale nie słyszy się o Agito/Komputroniku takich jaj jak z morelami, czy inne Kurtmedia. 

 

Niestety tak to już jest, że człowiek wydając z ciężkim sercem 8k przynajmniej trochę się "pociesza" 200-300zł niższą ceną niż u konkurencji, no i wszystko pięknie, do czasu, kiedy coś padnie, a nie daj Boże pod koniec gwarancji... 

 

 

U mnie np w agito nie mieli karty zotaca w wersji amp co ich dyskwalifikowalo na starcie  :)

 

A zapytałeś ? ;) Często jest tak, że sklep weźmie z hurtowni taki sprzęt specjalnie dla Ciebie, mimo, że nie ma go w ofercie. Dodając argument, że chcesz kupić wszystko w jednym sklepie i pokazując koszyk za ~ 8k, myślę, że załatwiliby sprawę. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprzet zamowiony choc zachowanie sklepu morele net bylo conajmniej dziwne. Gdy zapytalem o rabat, cena za wszystko wynosila 8400 zl z hakiem po rabacie, prawie 8550. Spytacie jak to mozliwe? A no tak ze zanim dali rabar podniesli o prawie 100 zl cene na zasilacz i o 80 zl na karte graficzna. Osobiście strasznie zniesmaczony jestem bo to byl moj pierwszy kontakt z tym sklepem. Oczywiście tłumaczenie ze "zmienielismy dostawce" jakos do mnie nie przemawia.. W kazdym razie sprzet zamowiony ale dojdzie dopiero w przyszla srode.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

hahaha ale cie zwalowali miales zaplacic mniej zaplaciles wiecej a kompa trzeba bylo kupic sobie dopiero jak bedziesz mial pudelko z gra bo przez rok zestarzeje sie troche ten komp ja nigdy bym nie kupil sprzetu rok przed wyjsciem softu tymbardziej za taka kase.

Ja bym powiedzial tak mialem zaplacic 8400 - rabat 50zl czyli 8350 a place 200zl wiecej tak ze nie dziekuje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mozesz kupowac i za 5 lat, serio ;) zacznijmy od faktu ze to moja kasa i moge ja wydac kiedy i gdzie chce prawda? Więc daruj sobie prosze posty nic nie wynoszące do tematu.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkSoul88 -> Odezwij się do mnie na PW w środę, to otworzę temat, abyś podzielił się wrażeniami z platformy. Tymczasem zamykam, żeby takich Asów nie prowokowało pisać tutaj, że strata pieniędzy etc. :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zacznijmy od tego ze absolutnie nikomu nie polecam zakupow na morele net. Tym bardziej za tyle kasy. Historie z rabatem ktory podnosi cene wam przedstawiłem wczesniej. Tłumaczeniem sklepu bylo ze zmienili dostawce i moj zasilacz zamiast 730 zl bedzie kosztowal juz caly czas 860. Jako ze i reszte podzespołów mieli tanio, moglem to przebolec. W piatek mieli juz niby wszystko gotowe, tylko czekalem na koniec testow matrycy w monitorze. Jakie bylo moje zdziwienie gdy wszedlem z ciekawosci na strone merele net i zobaczylem moj zasilacz w cenie 660 zl. Bez zadnej promocji czy cos. Zwyczajnie s[ciach!]iele(inaczej nazwac sie ich nie da) podnoszą cene na jeden z towarow ktory kupujesz zaslaniajac sie niby rabatem na reszte rzeczy.. To przelalo szale goryczy i zamowienie anulowalem dzis rano. Czekam teraz na zwrot pieniedzy a w miedzyczasie okazalo sie ze znajomy mojego kumpla ma sklep z komputerami i zalatwil mi w bardzo podobnych cenach, i wszystko mam w zasadzie 300m od miejsca pracy. Troszeczke zmienilo sie moje zamowienie, zrezygnowalem z gtx780ti, wzialem zwykla 780, nebawem dokuie druga. Chłodzenie procka wzialem dark rock 3 i w zasadzie tyle zmian :) komplet z klawiatura i monitorem wyszedl mnie 7700zl. Tak więc jesli juz kupujecie, polecam agito. Mialem u nich kupic ale kumpel sie napatoczyl wiec kupiłem u niego :) ale pare razy kupowalem z agito i zero problemów. Kompa gotowego mam miec na max czwartek. Dam jeszcze znac jak sie wszystko sprawuje :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Edytowane przez DarkSoul88
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny konfig

Asrock extreme 4

I5 4670k

Be quiet Dark Rock 3

Zotac Gtx 780 AMP

Wd black 1tb

Fractal design XL R2

NEC EA 244WMI

Corsair AX 860

Crucial ballistics 16gb 1600

Razer blackwidow ultimate

 

Za OC sie wezme jak o tym troche poczytam, chyba ze sie znasz to sie zgadamy na TSie czy cos i doradzisz ;)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Edytowane przez DarkSoul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafę to wziąłeś Panie słabą. Lepiej było brać MSI bo cichsza. Reszta może być chociaż w życiu bym nie wydał ~700 zł na zasilacz, a dołożył do sporego SSD pod gry.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytales od początku tego tematu :) dysk ssd mam bo mi zostal z laptopa, wiec mam na czym system stawiac :) 60gb wprawdzie dysk ale nigdy go nie zapelnilem :) model to corsair force 3 bodajze. Wiem ze jeden z drozszych 60 gb dyskow to byl jak go kupowalem, byl juz na sata 3 i kosztował mnie w 2011 roku 600 zl z hakiem :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok mój błąd w takim razie nie ma większych zastrzeżeń do tego zestawu oprócz karty graficznej. No ale skoro masz takie zdanie o MSI ja nie mam zamiaru Cie przekonywać. Co do 60 GB to spokojnie wystarczy. Sam taki mam i ledwo w połowie zapełniłem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...