Skocz do zawartości
Gkar

Dasan H640GW

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ISP położył sieć światłowodową i dostałem ruter dasan h640gw. Wie ktoś jak wejść do panelu konfiguracyjnego tego cholerstwa ??? 192.168.1.1 lub 192.168.1.100 w przeglądarce nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

192.168.1.100:8080 nie działa, komunikat zwrotny "Nie udało się nawiązać połączenia"

Log i hasło od rutera jak i do wifi zapisali mi na pudełku, więc z tym nie będzie problemu

 

 

@Dijkstra

Też nie działa, chyba ze dostałem pomroczności jasnej i nie wiem co wpisać

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na adresie bramy domyślnej, zarówno na domyślnym porcie jak i wspomnianym 8080.

 

Jeśli router będzie miał 192.168.1.100, aby na niego wejść, musisz przypisać na kompie adres z palca 192.168.1.xxx

 

xxx - dowolna liczba z przedziału 1-254 ale nie 100.


puść też ping na 10.2.39.1, jak czas odpowiedzi będzie poniżej 1ms, to na 99% będzie to odpowiedź z tego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

192.168.1.100:8080 nie działa, komunikat zwrotny "Nie udało się nawiązać połączenia"

Log i hasło od rutera jak i do wifi zapisali mi na pudełku, więc z tym nie będzie problemu

 

Bo ten adres jest poza maską Twojej sieci.

Adres routera to 10.2.39.1

 

Dali Ci DNS google'a, fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za rady. Wczoraj próbowałem dostać się do panelu przez 10.2.39.1:8080 i nie dało rady a dziś bez problemu. Widocznie zamiast dwukropka robiłem średnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zmieniłbym pierwszego DNS na 208.67.222.222 (open dns), a 8.8.8.8 przesunął na drugie miejsce. Chyba, że nie przeszkadza Ci, że google będzie wiedzieć wszysto  o tym, co robisz i jakie masz aplikacje na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym Dasanie nie da się ustawić DNS ! DNSy ustawia operator sieci. Sprzęt chodzi na jakimś kodzie linuxa, więc nie da się tu raczej nic zrobić. Oto informacja DHCP automatu - "Tylko administrator/operator ma dostęp do konfiguracji tego typu połączenia. Aby sprawdzić status tego połączenia, przejdź do zakładki "Informacje o urządzeniu -> Ogólne informacje"

post-225215-0-42663000-1458769758_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...