Skocz do zawartości
Unique69

Zestaw do gier z windowsem. Cena 3.5k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję złożyc komputer do gier, nie będe podkręcał bo sie na tym nie znam, chyba że warto i gdzieś mnie ktoś nauczy, do tego windows.

Mógłby mi ktos doradzic co zmienić w tym zestawie by był wydajniejszy bądź doradzić jakiś inny zestaw?

http://www.morele.ne...ry/info/p6nntG/

Cena do 3.5k

 

I czy na takim zestawie gry skirym, Far Cry 3 Wiedźmin 2 i inne tego typu gry pójda mi na najwyższych detalach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc w tym zestawie nic nie zmieniac jest on dopieszczony poza Dyskiem? Mówili mi żebym zmienił płytre główną. Żadnego wiatracza czyt. chłodzenia nie dokupywać? wystarczy ten z boxa?

Edytowane przez Unique69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na zestawie z podpisu fc3 dziala plynnie w fhd na ultra i z AAx4 wiec u Ciebie bedzie tylko lepiej.

Zapomniales o spadkach do 30 fps ale to szczegol jak dla ciebie to plynnie.

Tego zestawu sie nie da podkrecac bo procesor nie ma odblokowanego mnoznika i plyta nie umozliwia jego zmiany.

Czasem bedziesz mial spadki w wiedzminie i fc3 w miejscach gdzie procesor nie da sobie rady fps poleci taki urok pc tam gdzie proc nie da rady karta za 2tys nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o spadkach do 30 fps ale to szczegol jak dla ciebie to plynnie.

Tego zestawu sie nie da podkrecac bo procesor nie ma odblokowanego mnoznika i plyta nie umozliwia jego zmiany.

Czasem bedziesz mial spadki w wiedzminie i fc3 w miejscach gdzie procesor nie da sobie rady fps poleci taki urok pc tam gdzie proc nie da rady karta za 2tys nie pomoze.

Autor akurat nie ma zamiaru podkręcać, płyta natomiast umożliwia zmianę mnożnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz bo nie rozumiem... Coś wymieniać czy wszystko będzie okej? Ta płytkę zamienić na te B85 Pro4 czy tez nie? Mówili mi że ta płyta z zestawu co podałem wyżej  nie jest potrzebna pod ten procesor i lepiej wziąć właśnie te B85. I czy wszystko inne jest juz dopieszczone do tej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o spadkach do 30 fps ale to szczegol jak dla ciebie to plynnie.Tego zestawu sie nie da podkrecac bo procesor nie ma odblokowanego mnoznika i plyta nie umozliwia jego zmiany.

Czasem bedziesz mial spadki w wiedzminie i fc3 w miejscach gdzie procesor nie da sobie rady fps poleci taki urok pc tam gdzie proc nie da rady karta za 2tys nie pomoze.

Zadnych spadkow u mnie nie ma, a juz na pewno nie do 30fps, caly czas jest miedzy 45 a 60 wiec nie wiem czemu nie mialoby byc plynnie. I nie mac autorowi tematu w glowie, i5 4570 to bardzo dobry procesor, spokojnie wystarczy do dzisiejszych gier jak i przyszlych, pewnie przez co najmniej 2-3 lata.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica z cenie to tylko 28zł. Zależy co może ci się bardziej przydać, drugi slot pci-e x16 czy więcej sata, usb3.0, więcej wyjść audio. Pozostałe różnice raczej będą dla ciebie nie istotne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt bo to mój pierwszy składak i chciałbym dopieścić wszystko by nie zmarnować 3 tysięcy na syf. Za 2-3 lata spokojnie mogę zamienić na lepszy gdyż już pewnie będę mieć pensję. Więc proszę o doradzenie  czy wszystko będzie ok, i czy te płytke zamienić na te B85 Pro4 jak mi polecali gdzie indziej.


a może zamienić płytke na

ASRock B85 KILLER?

Dobry to wybór czy pozostać przy tych tańszych, a jeżeli tak to jaka wybrać waszym zdaniem?


I kolejne pytanie, czy ta karta nie będzie lepsza?


Karta graficzna Zotac GTX770 2GB DDR5 ZT-70302-10P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnych spadkow u mnie nie ma, a juz na pewno nie do 30fps, caly czas jest miedzy 45 a 60 wiec nie wiem czemu nie mialoby byc plynnie. I nie mac autorowi tematu w glowie, i5 4570 to bardzo dobry procesor, spokojnie wystarczy do dzisiejszych gier jak i przyszlych, pewnie przez co najmniej 2-3 lata.

No to ci spada na 45 ty nie czujesz innej osobie psuje to cala rozgrywke.

A w wiedzminie znajde ci miejsca ze przez procesor spadnie na 35 czy to beda srednie czy wysokie detale.

Nie mace tylko od razu ostrzegam zeby nie bylo jak w co drugim temacie na forum mam szybki komputer a mam spadki animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań wreszcie snuć swoje chore teorie, w innym temacie pisałeś jakieś bzdury o wyższości gtx 770 nad r9 290, nikt nigdy oprócz Ciebie nie widział takich problemów, a tutaj nie wiem jak 45 fps może komuś przeszkadzać w rozgrywce. I nie wiem do czego zmierzasz, może autor ma kupić i7 4930 i 2x780 ti według Ciebie żeby było super? Za mniejsze pieniądze też można złożyć dobry komputer do gier, wszystko będzie w porządku u autora, może zamawiać.

Edytowane przez bartez2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...