Skocz do zawartości
RicomenPL

Multimedialny PC - gry, filmy, muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kolega poprosił abym złożył mu komputer.Zastosowanie to przeważnie gry ale także obróbka filmów itp. Ma trochę świra na punkcie wyglądu więc ma być czarno-niebieski. Bez OC, posiada stary dysk Segate Baracuda 500GB SATA II. Złożyłem oto taki zestawik : http://www.morele.net/inventory/info/9RgVKR/

 

1.Co myślicie o Płycie Głównej? Słyszałem że ma jakieś problemy z dyskami i zrywa połączenia z nimi.

2.Chłodzenie jest jako zamiennik BOX-owego

3.Później dokupi się jeszcze 4 GB RAM

4. Czy to GPU jest dobre? (chodzi mi o firmę Gigabyte, bo ostatnio ma jakieś problem z swoimi produktami)

5. Budżet +/- 2500zł

 

Z góry dzięki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zawiodłem się na Kingstonie po przeczytaniu tego artykułu  :(

Cooler NIE BĘDZIE WYMIENIANY NA ŻADEN INNY. Będzie to komp typu "złożony nie ruszany".

piterr3 wiem że ta karta jest wyśmienita ale niestety znajomy prosił o niebiesko-czarne kolorki :/


Ale jednak pomyśle na tym ASUS-em. Ponieważ normalnie nie widać tej karty do góry tymi wentylatorami więc i czerwonego nie będzie widać. (czerwonych pasków jest mało ale zawsze są). Mam nadzieje że mu to będzie pasowało. 

 

Zmieniłbym ramy na: http://www.morele.net/pamiec-patriot-4gb-1333mhz-ddr3-non-ecc-cl9-dimm-hs-psd34g13332h-409261/ , ponieważ w razie wymiany coolera na większy, będzie kolidował z radiatorami pamięci. SSD oczywiście Crucial m500.

 

Pamięci RAM nie zmienię bo jak Intel core i5 ma kontroler DDR3-1600 to po co marnować potencjał. Tak jak napisałem cooler nie będzie zmieniany bo nie będzie potrzeby. (Bez OC)

Edytowane przez RicomenPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...