Skocz do zawartości
Poczatkujacyy

Obudowa do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zdefiniuj czego oczekujesz.

Za 400 najlepsza to w ciemno można założyć że będzie obudowa używana z allegro/forum. Za taką sumę można kupić obudowę która nowa jest warta po 1-1.5k pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu i zastanawiam się nad obudową Corsair 330R. Zależy mi na ciszy. Pytanie czy ktoś posiada i testował ? Jak z jakością ? No i jak z temperaturami w środku. Czy przez maty wygłuszające są jakieś różnice w temperaturach? W zasadzie nie powinno, ale wolę zapytać. Planuje też wymienić chłodzenie na HR-02 .  Chłodzenie wykorzystam potem po zmianie platformy na o ile będzie kompatybilne.

 

 

Zastanawiam się czy to chłodzenie:

 

http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-hr-02-macho-black-white-fm1-am2-am3-am3-lga775-lga1155-lga1156-lga1366-lga2011-tr131-517030/

 

wejdzie do tej budy (wysokość chłodzenia). Ew polećcie jakąś inną obudowę do 400 zł z matami i o zbliżonym wyglądzie. Czyli wygląd prostej skrzynki bez żadnych  innych dupereli. Co najwyżej o góry, ale przód mógłby być taki jak w 330R. ;)

 

http://www.morele.net/obudowa-corsair-carbide-series-330r-quiet-mid-tower-usb3-0-black-cc-9011024-ww-603952/

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Hejka! Mam 330R wg. danych co do wysokości coolera: "maksymalna wysokość coolera CPU: 160 mm" mój ma 150 mm i się dobrze trzyma i jest jeszcze zapas :) Co do jakości, co Cię interesuje? Blachy są dosyć grube, drzwiczki łatwo wymontować by otwierały się w drugą stronę. Temp. cóż na niepodkręconym i5 4670k + moje chłodzenie + MSI GTX 770 Gaming temperatura cpu wynosi ok 60 stopni, a karty maksymalnie 81 przy czym kręci się na 48% i nie jest jakoś zbytnio głośna. Da się ładnie schować kable z tyłu. Jedynym minusem jest moim zdaniem brak 2x wiatraków z przodu, ale jeśli masz jakiś na zbyciu możesz go sobie przykręcić, gdyż jest miejsce jak i otwory na śubki dla wentyli 120 i 140mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...