Skocz do zawartości
reavers

rozlaczajace sie polaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

posiadam router marki tp-link(mam tez drugi zapasowy), od jakiegos czasu mam nietypowy problem. zdarzylo mi sie 2 razy ze komputer wskazywal brak dostepu do internetu, zadzwonilem do dostawcy i okazalo sie ze problem lezy w routerze.

podlaczylem wiec modem bezposrednio do komputera i polaczenie zaczelo dzialac, ale to i tak nie rozwiazywalo moich problemow bo wifi nie dzialalo :D

postanowilem wiec skonfigurowac router na nowo, w czasie weryfikacji polaczenia wyskoczyl blad w stylu: sprawdz konfiguracje polaczenia WAN(chyba... nie pamietam juz). bylem zalamany, i po prostu zaczalem klikac windowsowe narzedzie diagnozowania polaczenia i zaczelo dzialac... to powtorzylo sie kilka razy i mialem przez miesiac spokoj.

dzisiaj rano polaczenie znowu zostalo zerwane, ale teraz windowsowa diagnostyka pokazywala ze: Połączenie między punktem dostępu, routerem lub modemem kablowym a Internetem zostało przerwane. pomyslalem ze sprobuje uzyc drugiego routera, zainstalowalem i  znowu ten sam blad: sprawdz konfiguracje polaczenia WAN.

sprobowalem skonfigurowac router na drugim komputerze, cud - dziala. jednakze polaczenie co chwile zostaje przerwane(chodzi mi ciagle o zolty trojkat) i musze wchodzic na http://192.168.1.1/ zeby w dziale Status w polaczeniu WAN kliknac Release, a potem Renew, wtedy polaczenie wraca. dziwne rzeczy sie dzieja, wlaczam gre sieciowa i nie mam zadnych lagow, itp ale polaczenie z internetem w przegladarce czy w komunikatorze nie dziala, kiedy wylaczam gre polaczenie zostaje zerwane.

prosze o pomoc, niestety nie moge wyslac tresci tych komunikatow bo nie zrobilem zadnych screenshotow.

Edytowane przez reavers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...