Skocz do zawartości
Pawlo005

Pomoc w wyborze zasilacza,płyty głównej i procesora.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chciałbym prosić o pomoc w wyborze zasilacza,płyty głównej i procesora.Obecnie zakupiłem GTX760 i planuję złożyć pod tą kartę komputer.Planuję teraz kupić zasilacz a w następnym miesiącu płytę główna i procesor.
Jestem w stanie przeznaczyć na:
Procesor ok 1000-1300 zł (myślę nad modelami i7)
Płytę główną ok 800 zł 
Zasilacz 300-400 zł 
Komputer jest przeznaczony do gier.
Bardzo bym prosił o pomoc ponieważ na płytach głównych i zasilaczach się nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asrock h81m, i5 4570, BQ Pure Power L8 500W.

Dziwię się trochę że proponujesz mu takie części skoro za posiadany budżet dostanie płytę z górnej półki oraz i7. Co do zasilacza to się zgadzam, dobry wybór jednak tutaj również dostałby coś modularnego już za tą cenę.

 

Ja proponuję :

Asus Maximus VI Hero Z87

Intel i7 4770K

BeQuiet L8 530W CM

 

Jeśli zostanie jeszcze Ci coś jeszcze gotówki to możesz zmienić budę na Corsair 300R (tylko propozycja, w zakresie obudów musiałbyś się jeszcze skonsultować czy w tym przedziale cenowym nie znajdziesz czegoś lepszego)

 

Co prawda zestaw Yogiego również by spełnił zadanie jednak uważam że jeśli dysponujesz kwotami podanymi w pierwszym poście to nie ma sensu bawić się w półśrodki. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...