Skocz do zawartości
nolifeee123

(nie) referencyjne wersje gtx'a 780Ti

Rekomendowane odpowiedzi

MSI Gaming / Twin Frozr, Asus DCII , EVGA ACX , Palit JetStream .

 

Bierz co tańsze .

Ale z tego co widziałem w benchmarkach to dobra nie refka może podniesć wydajność o 15 fps w grach o sypnąć groszem moge :P więc którą wygrać dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widziałem w benchmarkach to dobra nie refka może podniesć wydajność o 15 fps w grach o sypnąć groszem moge :P więc którą wygrać dokładniej

Wydajność wydajnością ale chłodzenie MSI czyli Twin Frozr jest bardzo ciche. Z podkręceniem chyba nie będzie problemu. Ja wybrałbym ciszę zamiast 15% większych osiągów bo każą sobie za nie płacić cenę nieadekwatną do wzrostu. Normalny 780Ti Kosztuje 2500zł mocno podkręcone wersje potrafią kosztować 3000zł. Jak dla mnie za dużo żądają.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-cuda-gtx780ti-3gb-ddr5-384bit-2dvi-hdmi-dp-box-gtx-780ti-gaming-3g-624359/

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co można samemu osiągnąć po przez OC. Więc to inno3D to jest kompletnie nieopłacalne.

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-cuda-gtx780ti-3gb-ddr5-384bit-2dvi-hdmi-dp-box-gtx-780ti-gaming-3g-624359/

 

pytanie czy rzeczywście potrzeba Ci Ti czy wystarczy zwykła wersja za ~1800, która może sobie świetnie dać radę.. Zależy jaka rozdzielczość monitora i wymagania co do ustawień AA etc.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...