Skocz do zawartości
Xome

Problem z pakietem internetu [Orange Free na kartę]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję ,że to odpowiedni dział.

 

Dziś kupiłem starter Orange i przeszedłem na Free. Za 25zł dostałem coś lekko ponad 1gb pakietu. Po dosłownie 20min od doładowania na pakiecie zostało 252mb. Później dosłownie na kilka sekund uruchomiłem i kolejne 2mb poszło, tak więc coś zjada internet z pełną prędkością. Według użycia danych 60mb zostało zużyte, natomiast przeglądarka 13,58mb i a reszta poniżej 50KB... W centrum aktualizacji mam niby 5 zaległych w tym systemowa ale przy wszystkich mam status "Gotowe do pobrania". Telefon nowy, ani jednej aplikacji jeszcze nawet nie zainstalowałem. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

 

Z góry dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś w panelu na orange.pl, czy na pewno masz aktywowaną taryfę orange free?Przyszły smsy z potwierdzeniem o doładowaniu? Jak aktywowałeś sms to to zawsze trochę trwa, przez co mogłeś w ogóle nie mieć bonusu do transferu danych.
Jak jesteś pewny, to powyłączaj wszelkie aktualizacje/synchronizacje w telefonie i jak dalej będzie żarło, dzwoń/pisz do orange takie wpadki im się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziś o 9:35 dostałem sms o tym ,że w Orange Free po każdym doładowaniu dostaje się transfer. O sms że otrzymałem ,bonus MB nic nie przyszło. Co do panelu to musiałem specjalnie do salonu jechać aby założyć konto bo u mnie wyskakiwał błąd. W panelu na Orange.pl mam jedynie stan konta. Miałem wcześniej inny numer w Orange i pamiętam ,że było znacznie więcej niż tylko stan konta. O internecie nie ma nawet wzmianki. Chyba pozostaje czekać na sms ,że dostałem ten pakiet. Tylko i tak problemem jest ,że pakiet po prostu ubywa. 

 

Przesiadłem się ze starszego Androida i trochę się gubię. Wszystkie aktualizacje mam "Gotowe do pobrania" a jak się sprawdza synchronizację? Mam wersje Androida 4.2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem starter za 5zł z opcja wybrania numeru. I podczas wybierania numeru wybrałem Free. I dopiero później doładowałem za 25zł.

 

EDIT: Zrobiłem test w jakim tempie tracę transfer. W ciągu 10s straciłem 2.1MB. Zostało 238MB na koncie głównym ale i tak nic mi z tego ;/. Jest jakaś możliwość aby sprawdzić na co dokładnie jest on wykorzystywany? Bo niestety w ustawieniach on się nie nalicza.

Edytowane przez Xome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...