Skocz do zawartości
Kaeres

PS4 czy Xbox One ?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze.

Docelowo potrzebuję konsoli dla całej rodziny. Syn 9 lat, ja stary gracz któremu już się pieca nie chce włączać aby pograć, żona która pewnie będzie korzystała z kinecta / move`a do ćwiczeń.

Przyznam, że jestem kompletnie nieoczytany w tym temacie i wiedzę będę zgłębiał dopiero po Waszych wpisach, które mnie nakierują.

Proszę o plusy i minusy obu konsol.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze w tej debacie polecam wybrać po exclusive'ach, które bardziej Cię interesują. Inna sprawa, że PS4 jest sporo tańsze i oficjalnie dostępne w sprzedaży Polsce, a kinect i podobne wynalazki IMO ssą po całości i w moim domu nie chcę ich nawet widzieć.

 

Co do posta Devil'a to dużo w tym racji, ale konsola to coś co trzyma się długo, na pewno do czasu aż kolejna generacja wyjdzie. PS3 i x360 to już stare i na następne lata niezbyt jare sprzęty, choć cenowo bardzo atrakcyjne (tanie i z tanimi używanymi świetnymi grami). Z kolei nowe generacje są tak nisko wycenione już od premiery i sprzedają się tak dobrze, że na duże obniżki cen w ciągu niedalekiej przyszłości nie ma co liczyć, więc w sumie można i już kupić. Ja sam mam jeszcze górę gier do zaliczenia na PS3, i kiedyś tam kupię sobie używkę PS4, ale nie pali mi się z tym.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kinect czy move MUSI BYĆ i koniec :)

Słyszałem, że move od Sony ma niewiele wspólnego z kinectem od MS ?

Czy to prawda ?

Jak się ma sprawa grania online i opłat, jak wygląda granie w gry pożyczane / odkupowane ?

Jak z cenami samych gier, jak wygląda samo korzystanie ze sprzętu, ergonomia, itd.

Proszę o wszelkie informacje za i przeciw każdej z konsoli.

 

Stare konsole odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele wspólnego bo Kinect to sama kamera i nic więcej, Move to kamera + kontrolery. IMO bardziej precyzyjnym rozwiązaniem jest Move i przez to nadaje sie do powaznzych gier typu Killzone, ale znajomi mówią ze dla dzieciaków lepszy Kinect. Za multi placisz obecnie i tu i tu. Obie konsole obsługują używki. Ceny sprawdź sobie na Allegro. Korzystanie? Kwestia gustu, a bardziej przyzwyczajenia. Prawda jest taka ze sporo tego co oferuje X1 będzie w Polsce niedostępne. Sony wspiera konsole całkiem nieźle. Wg mnie wstrzymaj się kilka miesięcy z zakupem. We wrześniu będzie premiera X1 w Polsce w cenie circa about 2200-2300. PS4 dostaniesz wtedy za jakieś 1700. Jak dokupisz Move i kamerę wyjdzie podobnie. Sprzętowo konsola Sony jest mocniejsza i to widać juz teraz więc w przyszłości myślę ze różnica będzie się zwiększać. Ja się skieruje raczej w stronę Japończyków, propozycja Amerykanów jest po prostu słabsza. Oczywiście w Polsce, bo na innych rynkach to wygląda ciut inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS3, z gier na move córki grają w:

Star the party

Sport championship 2

Wonderbook

Eye pet

Jest cała masa gier na mova dla dzieci, które oferują coś więcej niż gibanie się. Moje córki mają 4/6 lat, więc 9 letni chłopak raczej kinectem szybko się znudzi.

 

Ja wolę coś bardziej ambitnego (mowa tylko o move, gry z pada pomijam)

The fight

House of the dead overkill:D

 

Move miecie, szczególnie przy połączeniu 2x move... kinect mnie rozwalił brakiem precyzji i problemami z wykrywaniem ruchów.

Konsole wybierałem patrząc na exy..... na MS niestety poza Forza i Halo nie ma nic co mnie interesuje, stąd wybór był prosty.

W twoim wypadku tylko PS4 (koledzy już wytłumaczyli dlaczego)

Mimo wszystko zastanów się nad PS3. Jeśli to ma być pierwszy kontakt rodziny z konsolą, to trójka pozwoli na obycie się ze sprzętem, zaliczenie masy gier i wyjdzie dużo taniej niż PS4.

Ja jak tylko pozaliczam to co chcę, przesiadam się na PS4;)

Gry używane na PS3 kosztują grosze, a jak masz jeszcze gdzieś sklep który wymienia gry, to zaliczenie tytułu kosztuje cię z 10-30zł

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 9 letnia siostrzenica sporo grała w domu na X360 i miałem parę razy okazję sam pograc i ogólnie było ok. Dlatego wspomniałem o X360. Ale obecnie gdyby wybierać pomiędzy magneto.. Xbox One, a PS4 to jednak PS4 w Polsce ma lepszą przyszłość niż XOne.  Ile nam było dane czekać na Xbox Live w Polsce to chyba każdy pamięta. M$ ma nas w poważaniu, wiec i my mamy ich. Zresztą te ich początkowe straszenie brakiem używek i inne rzeczy mocno mnie zniechęciły. Po za tym wygląd tej konsoli jest dla mnie odpychający. Ale to kwestia gustu. Co do PS Move to też jest dobry. Grałem w prarę gier jak Ping Pong czy z tych poważniejszych jak Killzone 2 (z pistoletem do którego wkłada się kontroler Move) i zabawa była całkiem przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres - Historia z życia wzięta, zaledwie dwa dni temu:

-Dzień dobry. Chcę kupić koledze prezent na urodziny, ale chciałbym by cała rodzina z tego skorzystała. Zastanawiam się nad PS4 choć rozważałem także xbox'a. Co i dlaczego tak a nie inaczej?

Po krótkiej wymianie zdań dowiedziałem się że potrzebuje dokładnie tego, czego szukasz TY, czyli konsoli dla całej rodziny, głównie ruchowej.

Wyszedł z ogromnym zestawem Playstation 3. Dlaczego?

Na PS4 oraz XBOX ONE masz zaledwie po dwie gry, które wykorzystują tzw. Move Motion (kinect, move) - na PS4 jest to Just Dance 2014 oraz jakaś drobnica ze sklepu PSN, na Xbox One jest to Just Dance 2014 oraz Fighter Within (nie wymieniam większych produkcji, które korzystają z kinecta w sposób dziwny, np. - komendy głosowe. ponieważ prawie wszystkie gry mają takie coś, i jest to po prostu zbędne.)

Gry ruchowe na PS4, podobnie jak na Xboxie 360 nie wymagają różdżek Move tak, jak wymagał tego PS3, ale można sobie uprzyjemnić rozrywkę przy ich pomocy, ale - Nie ma i jeszcze niestety długo nie będzie gier ani na Xbox One, ani na PS4.. Wystarczy spojrzeć na premiery w tym roku. Dopiero na E3 będzie coś zapowiedziane, choć wydaje mi się że SONY teraz celuje w VR a nie Move Motion...

Dlatego, przez co najmniej najbliższy rok, jedyną opcją jaka zostaje, jest zakup PS3 z kompletem 2x Move, 2x pad, 3-4x gra, bądź Xbox + kinect +gra. Wyjdzie cenowo podobnie niż sama konsola PS4 czy Xbox One, tyle, że prawie maksymalnie rozbudowane z grami na start...

Jeżeli chcesz kupic coś świeżego, to pamiętaj że: Xbox One technicznie jest sprzętem mniej wydajnym, oraz na Polskim rynku jest słabo jeżeli chodzi o dodatkowe aplikacje dla tej konsoli. :) 

Zastanów się nad Wii-U. W końcu w tym roku jest nowe przedstawicielstwo (Całkiem miłe, ale dogadać się z nimi po polsku to czasami komedia :D )




UPDATE: Napiszę teraz w sumie dla wszystkich. Jakoś tak wenę mam. Pozwolę sobie skopiować także z innego tematu conieco na temat kontrolerów ruchu na PS3 i X360 - do tej pory jest to aktualne, choć odrobinę mniej.

W przypadku NAJNOWSZYCH konsol od SONY i Microsoftu: 
 

Obie konsole są świeże, tytułów jest BARDZO mało, ale to oczywiście z czasem się poprawi i tytułów będzie sporo.

GRY RUCHOWE:

Gier ruchowych jak napisałem jest tylko po dwie - trzy na konsole, z czego są to gry głównie taneczne i sportowe = żadnych fitnessów, zumba i tego typu jeszcze nie ma, co nie znaczy że się niedługo nie ukażą - pewnie w tym roku jeszcze wyjdzie parę sztuk i na PS4 jak i na XO.

Tak jak napisałem wyżej: Do gier ruchowych w przypadku PS4 nie jest wymagane posiadanie różdżek MOVE, choć sprawiają one, że gry są realistyczniejsze (w przypadku PS3 i XBOX 360 gra w ping-ponga była niebem a ziemią, na kinect'cie wystarczyło machnąć ręką by odbić piłeczkę, a w przypadku move trzeba było jeszcze dobrze trzymać paletkę, można było podkręcać itd. ;) )

ABONAMENT

Obie konsole mają wprowadzony abonament.

W przypadku PS4 każda z gier ma z tyłu oznaczenie, czy do trybu Multiplayer jest on wymagany czy też nie.
W większości gier od EA jest on wymagany. ;)

W przypadku XO każda gra wymaga posiadania aktywnego konta Live - czyli opłaconego abonamentu.

Lecz SONY ma w tym niesamowitą przewagę: Wraz z abonamentem co miesiąc otrzymujemy GRY. Średnio wygląda to tak: 
PS4 - jeden tytuł. PS3 - 2 tytuły ROCZNE (są zawsze dostępne do pobrania przez cały rok) oraz co miesiąc 2-3 inne gry. PS Vita - 1-2 tytuły.

W gry te można grać po pobraniu je na konsole, można w nie grać do czasu wygaśnięcia abonamentu, lecz gdy utracą swoją ważność wystarczy dokupić kolejne miesiące abonamentu - wtedy dany tytuł znów jest dla nas dostępny do grania.

Są to pełne wersje gier, zwykle w języku takim, w jakim wyszły na rynku lokalnym. I nie, nie są to gry kiepskie bądź nawet średnie. Są to gry porządne, nieróżniące się niczym od gier pudełkowych, poza faktem że są na dysku (szybsze loadingi ;) )

Jako że interesuje Cię nowsza konsola, w tym przypadku PS4, co miesiąc będziesz otrzymywał jakiś tytuł. Z powodu że na tą konsole jeszcze nie ma wielu tytułów dają w plusie gry, które są dobre, ale małe, np. ostatnio dali na PREMIERĘ grę OUTLAST, a tak to dają zwykle gry indie. ;)

Wygoda grania:

Pad od XBOX ONE - dość ciekawie wykonany, nowością są wibrujące triggery (spusty, każdy z osobna zależnie od gry, działają podobnie do forcefeedback w kierownicach firmy logitech - odbijają), dalej wygodny - podobnie jak od X360 choć wydaje się mniejszy.

Pad od PS4 - Wielu ludzi narzeka na te pady. Poza faktycznymi błędami konstrukcyjnymi oraz kiepsko dobranymi materiałami (w niektórych modelach ścierają się gumki od analogów, a co do błędów konstrukcyjnych - potrafi się zaciąć trigger, ponoć częściej lewy, mimo że jest rzadziej używany niż prawy)

 

Co do wygody - Jest lepiej niż w przypadku PS1,2,3. - ma dłuższe uchwyty, i jest bardziej ergonomiczny, i po prostu ciut większy, przez co wygodnie się na nim gra.

 

Niestety ma też jeszcze jeden minus, który ponoć ma być naprawiony w przyszłym patchu konsoli - ma "wbudowanego" move'a, którego nie można wyłączyć. Tył pada świeci jak końcówka różdżki Move - ja nie narzekam, lecz na błyszczących matrycach TV grając w nocy po prostu TV odbija światło z pada. Tak jak wspomniałem - mają to zmienić, albo będzie wyłączany z poziomu opcji, albo będzie można go delikatnie wygasić, tak by było komfortowo.

Oba pady mają możliwość aktualizacji - podłączamy pod konsole, i pady się aktualizują. w PS4 jest to automatyczne przy ładowaniu pada pod konsolą (bądź też po prostu ściągając aktualizacje do konsoli), w xboxie za to jest taka opcja dostępna w menu. Podłączamy pada pod konsole, i możemy go zaktualizować z poziomu MENU konsoli.

Gry Ekskluzywne:

Nie będę wymieniał tutaj tytułów. Po prostu napiszę, że SONY praktycznie z miesiąca na miesiąc ma co raz więcej podpisywanych umów z wytwórniami na wyłączność, co skutkuje faktem, że będzie po prostu więcej exów niż na konsolę konkurencji.

W przypadku poprzednich konsol - z racji iż XBOX 360 był wcześniej na rynku miał więcej gier eksluzywnych od samego początku (po roku od wydania nie wydawano na nowo starych gier na PS3, dlatego długo XBOX miał gry, których próźno było szukać na PS3). Lecz teraz PS3 przegoniło xboxa jeżeli chodzi o gry ekskluzywne, i każda z tych gier była zawsze BARDZO DOBRA. 

I to jest serio napisane w wielkim skrócie. Nie jestem fanem SONY, choć pewnie można to wywnioskować z większości moich tekstów, i nie, nie płacą mi za to, mimo że pracuję w jednym z bardziej znanych sklepów z grami w Warszawie (akurat tam odgórne polecenia są proste - pozbywaj się xboxów.)

Po prostu sam jestem graczem, lubię czasem rozmawiać o grach (choć po pracy nie mam na to najmniejszej ochoty) i widzę które zło jest mniejsze. A obie firmy są złe, z tym, że SONY daje COŚ od siebie za niewygórowaną cenę, a Microsoft... Zresztą wszyscy to wiedzą. ;)

 Wojna między kontrolerami ruchu na podstawie PS3 i X360 z innego tematu, w przypadku najnowszych konsol wyglada to nadal podobnie, choć jest lepiej przy kinect'cie:
 

Kinect: 

+ Nie trzymasz nic w ręku
+ Duuuża większość gier jest tylko dla dzieci
+ Star Wars Kinect...

 

- Nie trzymasz nic w ręku...
- Brak dokładności ruchu (XONE - Jest lepiej, lecz to nadal nie to... brakuje ułożenia dłoni itd...)
- Momentami spore opóźnienia w przekazie ruchu do gry - nawet 2-3 sekundy. (XONE - BRAK OPÓŹNIEŃ, JEST DUŻO LEPIEJ.

- Cena (maks 2 graczy) (XONE - jest zawsze w komplecie!)

- Czuć że to tylko zabawka dla dzieci...

- Wymagane duże pomieszczenie. (cały czas aktualne - XONE)

 

PS Move:

 

+ Trzymasz coś w ręku
+ Dokładność

+ Sporo gier dla dzieci, choć więcej dla dorosłych i całej rodziny

+ cena (zależnie od ilości graczy)

+ Brak opóźnień

+ Działa dobrze w małych pomieszczeniach

 

 

- Trzymasz coś w ręku

- cena (zależnie od ilości graczy)

- Niewiele gier dla dzieci, za to większość jest świetna (Księga Czarów, Sorcery, Epic Mickey 2, Sports Champions) - Trochę przekomniowałem to pisząc - teraz większość 90% gier na MOVE jest dla dzieci (seria Księga czarów chociażby)

- Na błyszczącym ekranie strasznie odbija się światło różdżek.

 

 

A teraz przejdźmy do ceny (nowy sprzęt):

 

Kinect ok. 400zł. Biorąc pod uwagę fakt, że to jest gotowe urządzenie Plug&Play (podłączamy, ustawiamy i gramy) to nadal jest ograniczone tylko do 2 osób. Niektóre gry są fajne, ale jako że je sprzedaję to widzę, że klienci często wracają i wymieniają gry z kinecta, ze względu na to że się po prostu szybko nudzą - wszystko jest banalnie proste (opinie klientów). 

 

PS Move - Zestaw startowy (kamerka + jedna różdżka) to ok. 180zł. Każda kolejna różdżka to koszt ok. 130zł. Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre gry wymagają 2 różdżek dla jednej osoby, to kinect lepiej wypada. Za to rozgrywka moim zdaniem jest dużo realniejsza i fajniejsza. Kazdy ruch jest odwzorowany idealnie, no i nie ma opóźnień. Minusem różdżek Move jest fakt, że się odbijają od błyszczących ekranów. 

W przypadku XBOX ONE tak jak już napisałem - Kinect jest zawsze w zestawie z konsolą, więc nie trzeba go kupować dodatkowo. Dlatego też cena konsol jest o 100$ wyższa niż PS4

W przypadku PS4 - Trzeba dokupić kamerę - koszt ok. 200-300zł, choć ciężko z dostępnością. Same różdżki na dzień dzisiejszy (data pisania tego posta) 105zł nowe OEM.



A i żeby nie było znów mojego "braku logiki" - Przy MOVE plusem jak i minusem jest fakt trzymania kontrolera MOVE do gier ruchowych. Po prostu jednym to pasuje, jednym nie - Niech sami stwierdzą czy to plus czy minus. KROPKA. :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo pomogliście mi.

Szczególnie Ty Drunk_ZoZol.

Zasialiście ziarenko niepewności co do kupna najnowszej konsoli.

Jednak patrząc przez pryzmat opłacalności pojawia się problem późniejszego odsprzedania starszej wersji za śmieszne pieniądze i dołożenia z pewnością lwiej części na nową. Na pewno wyjdzie sporo drożej pomimo spadku cen.

Oczywiście dochodzi jeszcze kwestia wykorzystania konsoli, a więc grania.

Niezaprzeczalną zaletą starszych konsol jest baza tytułów oraz ceny gier i zasobność rynku wtórnego. To jest największa zaleta starych konsol.

 

Do podjęcia decyzji mam jeszcze z miesiąc i postaram się jeszcze nieco rozeznać w temacie.

Niemniej jednak już mam pewną jasność. Pójdę w produkty Sony. Będzie to albo podstawowa wersja PS4 ale PS3 z dodatkami.

 

PS. Co powiecie o tej ofercie ?

http://eukshoppingdiscount.com/gb/video-games/132-ps4-500gb-console-controller-call-of-duty-ghosts-ps-plus-12-month-bundle.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superslim to ostatnia wersja PS3. Najmniejsza gabarytowo ale jednocześnie najsłabiej zbudowana pod względem materiałów. Cena z linku jest IMO dziwnie niska i osobiście mialbym obawy chyba ze ktoś juz kupił i wszystko było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna wersja SP3 już nie jest sprzedawana ?

No to teraz już w ogóle nie wiem co zrobić ?

Gorsze materiały, znaczy że tacka może się połamać ? Czy, że farba odchodzić albo będzie się tak grzała iż trzeba ją będzie odłączyć ?

 

Powiem tak, że za PS4 przemawiają dwie główne zalety jeżeli chodzi o mnie.

1. Na lata (ja PC upgradowałem raz na 5-6 lat) więc tutaj zamierzam kupić raz i do śmierci (konsoli).

2. Bardziej przyszłościowe.

 

Wobec powyższego sprawa wygląda tak, że teraz wywalę 1500-1700 na PS3 z kontrolerami aby po roku się z tym bujać po allegro za połowę ceny (marzenia, nie ?). Gier pewnie też nakupuję i będę je musiał oddać za free aby sprzedać konsolę.

 

Jeżeli by ten link powyżej był jak najbardziej aktualny (muszę tą ofertę jakoś zweryfikować więc bardzo będę wdzięczny za pomoc) to zakup mi się wydaje bardziej opłacalny bo i tak i tak będę musiał PS4 kupić. Albo teraz na komunię albo w przyszłym roku bo gierki już będą zacne i rodzinka będzie bardziej wymagająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO kupowanie konsoli poprzedniej generacji mając nowa od kilku miesięcy jest błędem. Tym bardziej jeśli masz kupić ps4 w przeciągu roku. Biblioteka jest spora to fakt, ale wg mnie lepiej kupić nowy sprzęt i zacząć kolekcjonować gry na obecny, a nie miniony sprzęt. Pewnie kilka osób się nie zgodzi, ale pragne przypomnieć ze jeśli faktycznie ktoś będzie chciał zaliczyć tytuły z PS3 to w lato startuje PlayStation Now wiec nie będzie problemu zrobić to na nowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze czym ma być Playstation Now, twierdzenie, że nie będzie problemu jest mocno na wyrost. Nie wiadomo co będzie dostępne a co nie, trzeba też za to będzie płacić oddzielny abonament. Nawet przy dobrym łączu w domu i braku problemów po stronie serwerów streamujących gry zawsze będzie duży input lag w porównaniu do gry lokalnie. Jakość obrazu może być dobra ale jednak zawsze jest to obraz skompresowany. OnLive jakoś furory nie zrobił. Według mnie o żadnej gwarancji sukcesu tej usługi nie można mówić.

 

Teraz akurat jest kiepski moment na decyzję o kupnie konsoli, dla poprzedniej generacji to już początek końca (wychodzenia nowych gier), na nowych nie ma w co grać.

 

Ale odpowiedz na takie pytanie bo nie do końca rozumiem: dlaczego mówisz, że w przeciągu roku będziesz musiał kupić PS4 i pozbyć się PS3? Czy nagle 3 nie będzie się nadawała do użytku? Na wszystkie te gry, które na nią wyszły nie będzie można nagle patrzeć? Czy na 4 do końca roku ma wyjść masa zajebistych tytułów? Nie przesadzajmy, tak szybko się to nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres - według mnie pchanie się w PS3/X360 nie ma już sensu. Gier na nowe konsole będzie z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Zresztą, jeśli grasz od czasu do czasu, to jakaś ogromna liczba tytułów i tak Ci do niczego nie będzie potrzebna. 

Ja podobnie jak jeden z kolegów wyżej polecam kupno konsoli pod względem exclusivów. Jeśli interesują Cię ścigałki to Xbox One ma przewagę (Forza 5 + Forza Horizon 2 w drugiej połowie tego roku). Moja żona chwali sobie Fitness App. Poza tym, Kinecta używamy tylko do komend głosowych (TV guide) i logowania. 

Pamiętaj, że ja piszę z perspektywy osobnika mieszkającego w Stanach.

 

Listę tytułów oficjalnie zapowiedzianych na ten rok: 

 

XONE: 

http://www.ign.com/games/upcoming/xbox-one?sortBy=releaseDate&sortOrder=asc&filter=latest

 

PS4: 

http://www.ign.com/games/upcoming/ps4?sortBy=releaseDate&sortOrder=asc&filter=latest

 

Jeśli nie pali Ci się z zakupem, poczekaj do 10ego czerwca tj. targi E3 w LA i wtedy dokonaj decyzji co lepiej Ci pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem ze PlayStation Now odniesie sukces tylko, ze będzie dostępna - to nie to samo. Ja tez nie planuje tego używać, ale gdybym miał chęć zaliczenia kilku tytułów z poprzedniej generacji to uwazam ze to lepszy pomysł opłacić abo za miesiąc czy dwa takiej usługi niż kupować 8 letnią konsole w tym celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduję się na PS4 z dwoma padami.

Pomożecie szukać najtańszej oferty ?

 

Bardzo mnie ciekawi ta propozycja - http://eukshoppingdiscount.com/gb/video-games/132-ps4-500gb-console-controller-call-of-duty-ghosts-ps-plus-12-month-bundle.html

W dalszym ciągu nie mogę znaleźć jakiś szerszych informacji o tym sklepie. Ale może co tysiąc głów to nie jedna.

Jakby Wam się udało coś ustalić to będę bardzo wdzięczny.

 

PS. mnie się udało ustalić, że strona jest rumuńska. Ale jeszcze nie znalazłem ani jednej opinii użytkowników o tym sklepie.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepu nie znam i wygląda dla mnie lipnie, a jak jeszcze znalazles ze to rumuński twór to w ogóle bym olal. Co jak co, ale Rumunia i Bułgaria to absolutna europejska czołówka jeśli chodzi o przekręty internetowe. Szkoda ryzykować nie malej kasy. W sklepie w PL konsole + 2 pada masz za 2 koła. BTW. Killzone czy Black Flag można wyrwać juz za 100-120 zeta, nowe. Jak widać ceny dość szybko lecą w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki idą jeszcze taniej. Ja Killzone sprzedałem za 90 zł. Co prawda nie była to wersja PL (kupowana nie w Polsce), ale warto popatrzeć na Allegro za używkami. Ja często kupuje używki i nie mam z tym problemów. I tak potem najczęściej odsprzedaje. Chyba że gra jest warta zachowania a szczerze Killzone jakoś mnie nie urzekł. Grafika ładna, ale przy grze się troszke nudziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej zleję ten sklep.

Za 2400zł jest na allegro dobra oferta.

PS4 + 2xpad+kam+gra do wyboru.

 

PS. Jak to jest z kamerką ?

Na zdjęciach nie widzę aby jakieś uchwyty tam były. Jakieś przylepce są ?

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Właśnie przywiozłem do domu świeże PS4 i XBOX ONE, także niedługo problem będzie raczej rozwiązany ;) Tak, opiszę szczegółowo + i - obu konsol, sprawdzę ich możliwości jak na nasz rynek, m. in. xbox + dekoder N'ki ; PS4 + Vita 3G (streaming gry do konsoli) i parę innych rzeczy. :)

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...