Skocz do zawartości
andrew777

Assassin's Creed: Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest tak źle :-) Zacząłem grać. Skończyłem niedawno Watch Dogs i przyzwyczaiłem się do innej grafy :-)

Ale spadki momentami miałem poniżej 20 klatek, na szczęście tylko podczas filmów nie samej gry.

antyaliasing mam ustawione na x2 łupie strasznie jak się ustawi na więcej

Edytowane przez mmmaaarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mail z przeprosinami od Ubisoftu za problemy techniczne z AC:U. Miło, że chociaż tak się reflektują i przyznają się, że problem istnieje.

 

Jednakże, co oni mają na uwadze pisząc: "Dzisiaj wypiszczemy trzeci patch [...]" Oj coś czuję drugie dno.

Oby nas jeszcze bardziej nie "wpiszczyli w maliny"...

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni tak dopracują patcha, jak wiadomość którą dostałem na maila, to drżę o dalsze losy serii :D Oryginał w załączniku - błędów można szukać dalej, jest ich całkiem sporo. Walnęli się nawet w swojej nazwie... 

 

ubisoft.png

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez DLC. Podobno większość textur jest zoptymalizowana po prostu.

 

Zrobiłem krótki test. Przed update 33-36 fps, po update w tym samym miejscu 40-42 fps. Tak więc jest widoczny boost. Potem pograłem z 30 minut i widać wyraźną poprawę w płynności (ale grałem bez licznika fps).

 

Gram na padzie na TV, tak więc już przed update aż tak bardzo nie było czuć tej małej ilości fps. Aczkolwiek teraz czuć, że gra jest po prostu płynniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdy chce uruchomić gre wywala taki oto uroczy błąd.

"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b..." 

 

Miał to już ktoś, albo wie ktoś jak to naprawić? DirectX, Net Framework 3.5-4.5 i MVC++ od 2005 do 2010 przeinstalowane. Nie bardzo mam ochotę na format. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dzis problem z uruchomieniem. Kupiłem ją wczoraj, wprowadziłem kod w uplay, pobrałem grę ze wszystkimi łatkami, grałem bez problemu. Dziś odpalając uplay wywala mi błąd że mój kod aktywacyjny został zablokowany a gra zniknęła z listy. Czy ktoś ma podobnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z odpaleniem tej gry...

Po instalacji (gra z kodu od NV) kiedy włączam grę to po ekranie informującym o tym iż gra jest oparta na kanwie etc, etc.

Pojawia się kursor z gry i obraz się zawiesza, nawet alt+tab nie pomagają , trzeba odczekać kilka sekund i dopiero wtedy można wyłączyć to dziadostwo.

 

Gra reinstalowana kilka razy, SLI też wyłączałem, nic nie pomaga.

Miał ktoś może taki problem i sobie poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamecodes. Poza tym na oficjalnym forum ubi troche ludzi z calego swiata pisze ze ma taki sam problem wlasnie dzisiaj.

 

No to czyli poza oficjalnym kanałem dystrybucji a gamecodes, keye i inne geje to nie wiadomo do końca skąd te klucze mają. Może dzisiaj przeprowadzali jakąś weryfikację kluczy albo kart kredytowych. Support ubi nic nie pomoże, bo to nie było kupowane u nich także musisz uderzać tam gdzie brałeś kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam grać w ACU.

Tragedii nie ma. BF porwał mnie nieco bardziej już od początku, ale całą serię lubię więc nie mam co narzekać.

 

Taka mała prośba o pomoc.

O co chodzi z zagadkami?

Mam gdzieś pójść, coś odnaleźć? Mam opis zagadki, który wskazuje na wysoki buynek, ale takiego w pobliżu nie mam. W miejscu gdzie znalazłem notkę orli wzrok (czy jak to się w ACU nazywa) nie pokazuje mi zupełnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też się Unity tak wywala ? Co wspomnienie mam ACU.exe przestał działać. 

 

Specjalnie czekałem z instalacją do 4go patcha, więc najpierw gra radośnie pobrała 8GB z hakiem a teraz jeszcze 7GB (to chyba ten dodatek). Nie mniej jednak właściwie każde wspomnienie muszę wykonywać od nowa (tzn na szczęście checkpointy się zapisują), ale jest to upierdliwe ... 

 

HT może być przyczyną ? Z Revelations chyba tak miałem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak gram w trybie offline to już aż tak nie wywala. Może też powinienem zainstalować grę z serwerów UBI a nie z płyt ? Tylko zastanawiam się, czy moje save'y zsynchronizowane w chmurze automatycznie się pobiorą bo nowej instalki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z offlinem uważaj bo możesz się zdziwić po ponownym uruchomieniu gry, że musisz zaczynać od nowa. Zrób kopię zapisów stanu gry. Ja tak miałem. Możliwe, że po nowych patchach (3 i 4) to naprawili. 

Instalacja z płyt raczej nic nie da, poza tym, że będziesz musiał znowu czekać aż Ci zrobi upgrade do aktualnej wersji - z 7 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Ostatnio się zastanawiałem, czy nie kupić WD przez G2A, bo był po 20 zł, ale obawiałem się właśnie, że może się zdażyć to co powyżej. Jednak bezpieczniej brać ze sklepów (muve, steam, origin), przynajmniej później nie ma zdziwienia. Jedynie trzeba poczekać trochę dłużej, aż cena będzie tańsza. Za to plus, bo zwykle gra przynajmniej jest wtedy bardziej połatana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i7 930 @ 4.2 GHz + 980 GTX @ stock :

 

Wszystko na max oprócz wygładzania - to ustawione na FXAA i po 5 minutach we frapsie stabilne 60FPS. Nie wiem, albo połatali tą grę, albo wygładzanie jest kluczem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie o zagadki

 

Jak się je rozwiązuje

Mam gdzieś pójść, coś odnaleźć? Mam opis zagadki, który wskazuje na wysoki buynek, ale takiego w pobliżu nie mam. W miejscu gdzie znalazłem notkę orli wzrok (czy jak to się w ACU nazywa) nie pokazuje mi zupełnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...