Skocz do zawartości
andrew777

Assassin's Creed: Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Francja, XVIII wiek, premiera pod koniec 2014.

Brak wersji dla PS3/X360

 

http://www.youtube.com/watch?v=SQng7EkJHOI

 

Jeśli komuś ciągle mało AC to podobno ma wyjść jeszcze jedna część na X360/PS3 w tym roku.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli to nazwać Assassin's Creed: White Flag :)

Hehe, dobre. :)

 

Niestety jakoś nie widzi mi się Francuzik w roli Asasyna, nie sprawi mi też takiej frajdy bieganie po ich kraju zamiast Florencji, Rzymu. Zaletą na pewno jest lepiej zurbanizowana przestrzeń niż w AC 3 i 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feudalna Japonia, dałaby jakiś powiew świeżości do serii, a tu pewnie będą próbowali powtórzyć sukces AC 2 tyle, że we francji, takie pójście na łatwiznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Starożytny Rzym, tam działo się na prawdę sporo i można by łatwo wprowadzić asasynów w intrygi polityczne. Może to i dobrze że ukłon w stronę fanów AC2, to moja ulubiona część ale następcę duchowego też bym wolał w Italii a nie Francji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba bardziej zwisającego mi okresu historycznego niż rewolucja francuska więc niewykluczone, że będzie to pierwszy AC od 2 który sobie odpuszczę. Chociaż trzeba przyznać, że realia dość dobrze wpasują się w kwestii wszelkiej maści spisków i intryg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=ns_HWrK4BPI

Chyba zacznę wreszcie swoją przygodę z grami serii Assasin. Miło by było, gdyby za ciche przez nikogo niezauważone zrealizowanie misji była nagroda, a nie miejscami taki Battlefield. Kuleje trochę SI mam nadzieję, że poprawią np. Dlaczego muszkieterzy zamiast korzystać z przewagi liczebnej(atakować parami/grupą lub zachodzić z dwóch stron assasyna), potulnie czekają na swoją kolej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dlaczego muszkieterzy zamiast korzystać z przewagi liczebnej(atakować parami/grupą lub zachodzić z dwóch stron assasyna), potulnie czekają na swoją kolej?

 

Bo tak było zawsze w tej serii. Inaczej była by niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak było zawsze w tej serii. Inaczej była by niegrywalna.

Niegrywalna? Zmuszałaby do myślenia atakuję tylko wtedy gdy mam względnie zabezpieczone plecy/możliwość ucieczki, a tak to jest wparowanie między adwersarzy, którzy otaczają nas kółeczkiem kontra, kontra, kontra i koniec.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie takie teraz mają być gry, proste i przyjemne żeby nikt nie narzekał, że nie może tego przejść. Łatwa rozrywka dla każdego. Myślę, że ten trend narzuciły trochę konsole. Nie podoba mi się to ale w większości obecnych wielkich produkcji gracz prowadzony jest właściwie za rączkę.... Być może kiedyś wrócą stare czasy, że trzeba będzie ostro kombinować. BTW w gierkę pewnie i tak zagram... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF, NFS, COD, Fifa i pewnie jeszcze wiele innych.

Można marudzić, ale kto mogąc zarobić co roku na tych samych/podobnych produkcjach z tego zrezygnuje?

Ja jestem zadowolony z kolejnej wersji AC. Poprawią nieco grafikę, zmienią lokalizację i dodadzą jakieś <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ły i będzie ok. Zawsze można poczekać na promocję i kupić za grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali z wymaganiami :>

 

Wymagać w minimalnych sprzętu 2x mocniejszego niż ten, który siedzi w konsolach to tylko Ubisoft potrafi -.-

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/937186-Assassin-s-Creed-Unity-Minimum-amp-Recommended-PC-Requirements,

 

MINIMUM:
 

  • OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
  • Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
  • Hard Drive: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
  • Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller




RECOMMENDED:



  • OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
  • Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
  • Hard Drive: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PGA widziałem jak to działa na Xbox One. Może z 15 klatek było kiedy na ekranie znajdowało się wiele postaci. Dramat te nowe konsole.

 

Widziałem stanowisko, ale jakoś nie miałem czasu zajrzeć. Szkoda, byłoby trochę śmiechu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda - gierka z Uplay firmowo się wysypuje przy ładowaniu prologu :) Dzięki Ubi, doceniam gest. Może specyfikacja kompa zbyt słaba... GTX 780 i Core i7-3960X to żadna nowość.


Dobra, po długich bojach poszło. Ale jest kolejny LOL - Core i7-3960X + GTX 780 GHz + 16GB DDR3 1866 MHz = 25-35 FPS przy 1920x1080 Ultra :D Pierwszy rozdział zachęcający. Nie ma jednak limitu FPS. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb jest sens włączyć HT na 3930x w AC Unity? Sprawdzałeś może skalowanie? 

Dokładnie jeszcze nie, ale gra nie ciągnie raczej więcej niż z 4 jajek jak patrzyłem. 

Caleb masz jedyną okazję poczuć się jak konsolowiec

Będę o tym pamiętał przy pisaniu recenzji :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda - gierka z Uplay firmowo się wysypuje przy ładowaniu prologu :) Dzięki Ubi, doceniam gest. Może specyfikacja kompa zbyt słaba... GTX 780 i Core i7-3960X to żadna nowość.

Dobra, po długich bojach poszło. Ale jest kolejny LOL - Core i7-3960X + GTX 780 GHz + 16GB DDR3 1866 MHz = 25-35 FPS przy 1920x1080 Ultra :D Pierwszy rozdział zachęcający. Nie ma jednak limitu FPS. 

Cyniczny "rant" :

Dodali mikro transakcje w grze :D

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogę ci, bo widać bez pomocy nie ogarniesz, że smt w zasadzie nie działa.

 

221.jpg

 

 

Lewy - smt , prawy - bez smt. Stery nv ma spartaczone totalnie pod tą grę 344.65 działają na zaniżonych taktowaniach inaczej sterownik się wywala , starsze sterowniki całkowita kapota i zwiecha od razu.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...